Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen egyszerű, viszonylag...

Milyen egyszerű, viszonylag gyors, de látványos dolgot tudnék rajzolni?

Figyelt kérdés

Nem sokára elérkezik a szóbeli felvételi időpontja és be kéne mutatnom néhány munkámat. Elektronikus rajzaim már vannak, de szeretnék kézzel is készíteni valamit, ami viszonylag gyors, egyszerű és látványos. Szívesen rajzolnék hosszabb ideig is, de nem igazán van időm rá. Mit ajánlotok, mit tudnék lerajzolni? Nincs ötletem a témára. Illetve milyen eszközöket könnyű használni, szerintetek?


Előre is; köszi! :)



2018. febr. 4. 16:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Negatív teknika.
2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A technikára nem tudok mit mondani, de a természet mindig hálás téma.
2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tudok egy gyors technikát, amit én nagyon sokat alkalmaztam, pont azért, mert gyors és jól is néz ki, de ezt a felvételiken nagyon nem komálják, engem a rajtanárom is anno óva intett tőle, pedig ő is alkalmazta.

Szóval a szén vagy grafit elkenéséről van szó. Én anno pézsével csináltam. De mondom, ezt nem szeretik.

2018. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!