Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok nekem segíteni?

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon szeretnék perpill statiszta lenni 14 éves lány vagyok és színházi előadásokban szeretnék szerepelni statisztaként vagy ha elég jónak ítéltetek akkor normális szereplőként. Hol találok statiszta munkát? Tudtok ajánlani?(nem mindig tudok tisztán énekelni inkább prózai kéne)


Köszi a segítséget!🤗😉👌👍😘😍🙂😁



#gyerek #szerep #munka #színház #próza #statiszta #gyerekszereplő #gyerek statiszta #gyerek statiszta munka
2018. márc. 11. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak írd be a gugliba, hogy casting, és kidpb egy csomó találatot :)


[link]


Náluk kell jelentkezned vagy magánál a színháznál. Nem árt képet, videót is küldeni nekik, ahol produkálod magad :)


Küldhetsz anyagot nekem is, egy ismerősöm ilyesmivel foglalkozik, bár ő inkább felnőttekkel dolgozik.

2018. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!