Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti milyen előadásokat láttátok...

Ti milyen előadásokat láttátok már a budapesti operettszínhàzban és melyik előadásokat ajálnjátok? Illetve ki a kedvenc színészetek esetleg példaképetek?

Figyelt kérdés

Én a Notre dame-i toronyőrt, a Luxemburg grófját, a Víg özvegyet és a Rebeccát láttam(Az utóbbit ma) és mindenkinek ajánlom mert mind nagyon színvonalas és gyönyörű, igazán művészi előadás. Ezen kívűl ajánlom még a Rómeó és Júliát, a Mozartot és az Elisabethet bár ezeket még csak felvételen láttam meg szeretném nézni élőben is!😊

Példaképeim Janza Kata és Szabó P. Szilveszter. A többi színészt is nagyon szeretem. És ti?



#színész #színház #musical #Operettszínház #operett #Szabó P. Szilveszter #Janza Kata #operettszínészek #operettelőadások #színielőadások
2018. ápr. 14. 23:00
 1/5 anonim válasza:
67%

Operettszínházban sajnos mostanában nem jártam:(

Szeretem a színházat, több színházban is voltam

Anno szerencsémre a Padlást anno még Kaszás Attilával láthattam :)

Láttam a Rómeó és Júliát,Valahol Európábant, Képzlet riport egy amerikai popfesztiválról, a Víg özvegyet, A dzsungel könyvét

Jelenleg a Vígszínházban szívesen megnézném a Pál utcai fiúkat, és a Félkegyelműt :)


Kedvenc színészem Kaszás Attila, Kár, hogy már nem él

Hegedüs D.Géza, Szabó P. Szilveszter, Vecsei H.Miklós, Dolhai Attila,Bereczki Zoltán :)

Janza Kata,Szinetár Dóra ,Eszenyi Enikő :)

2018. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%

Kb. 7 éves koromban voltam először,azóta szinte folyamatosan járok/járunk a szüleimmel!


Amiket eddig láttam:

-Csárdáskirálynő

-Szépség és a Szörnyeteg

-Rómeó és Júlia ( és megyek rá ismét Májusban )

-Abigél

-Fame

-A Notre Dame-i toronyőr ( Júniusban ismét )

-Lady Budapest

-Isten Pénze

-Rebecca (2x)

-Elfújta a szél

-Ének az esőben

-Kékszakáll

-Dorian Gray


Kedvenc színészem Szabó P. Szilveszter <3

Kedvenc színésznő pedig Vágó Zsuzsi ^^

2018. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
Kedvenc színészem Szabó P. Szilveszter, egyszerűen csodálatos ahogy eltudja játszani a szerepeit. 😍
2018. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Rómeó és Júlia (2X), Fame, Elisabeth, A Szépség és a Szörnyeteg, Ghost.


Sajnos már egyiket sem játsszák :(

2018. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hangajulia25 válasza:
Én eddig egyetlen előadást sem láttam élőben eddig, de mindegyiket ami elérhető interneten azt megnéztem. Nekem az abszolút kedvenc Szabó P. Szilveszter. De imádom még Bereczki Zoltánt, és Janza Katát is 😊
2019. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!