Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A poet.hu oldalon miért...

A poet.hu oldalon miért dicsérik a rossz verseket?

Figyelt kérdés

Láttam olyat aki írt több mint 100-at, és nagyon rosszak voltak, olyanok amelyeket 30 perc alatt össze írok gondolkodás nélkül.

De az ilyeneket agyon dicsérik, és rengetegszer tele vannak helyesírási hibákkal.

Ez azért baj mert elhiszik magukról hogy jók, és sose vágynak majd komolyabbra, többre.



2018. ápr. 24. 04:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen, azért.
2018. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az írójuk is agyon dícséri a többiekét. És mivel nagyon sok vershez, emberhez hozzászól, így szinte személyesen ismerik, örülnek a dicséretének, és ezért ők is dícsérik.

Én marketingnak hívtam ezt. Én is regisztrálva vagyok, igaz csak bizonyos időszakaimban használom (utoljára közel 2 éve), de kipróbáltam, ha nagyon sok vershez hozzászóltam, akkor az enyémekhez is jóval többen. Pontosabban akkor ugrott meg a népszerűségem mikor elkezdtem mindenkihez hozzászólni akié valamennyire tetszett.

2018. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom ugyanaz a jelenség lehet, mint a tehetségkutatókban. A válogatáson szétaláznak mindenkit, de aki már bekerült, arról minden zsűritag mindig csak jót mond. Mert gondolom, a zsűriséggel jár egyfajta megfelelni vágyás is, hiszen ez egy olyan poszt, ahol komoly hatalom van a birtokodban, és meg kell mutatni, hogy te nem élsz vissza vele, szolidáris vagy az emberek iránt. Csak így meg soha nem derül ki egy produkcióról, hogy milyen. Puzsér Róbert volt az egyetlen, aki ezt felelősséggel csinálta.
2018. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig aktív voltam az oldalon, de vicces volt, hogy a legtöbb szívet (kemény ötöt) az a versem kaptam, ami amolyan mainstream élet gondjai típusú cucc volt, míg a tényleg szívből jövő verseim, amelyeket jónak is tartottam, senkit sem érdekeltek. Mondjuk nem csoda, mert én alig kommenteltem az oldalon, és tényleg csak olyanokat tettem kedvencek közé, amik tetszettek, és hát az ilyenből nem volt sok. Azt én is észrevettem, hogy hihetetlenül pocsék versek örvendenek hatalmas népszerűségnek pont azért, mert az íróik boldog boldogtalannak üengetnek az oldalon, így amolyan adok-kapok elv alapján megy ott a kedvelés.
2018. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az oldal semmire nem jó, menj Pieris-re, ott 90%, hogy szètáztatnak meg kigúnyolnak.
2018. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem értenek hozzá, és egymásét dicsérik. Ezért is tatom rossz ötletnek, mikor a kezdő költőknek port.hu-t javasolnak. Minek? Hogy idióták mondjanak róla véleményt? Küldje be az élet és irodalomnak,ne sz**rakodjon.


De amúgy ez széles körben jellemző. Pl. itt vannak ezek a feldolgozások:


https://www.youtube.com/watch?v=8LmvqNWOulk


Sose fogom megérteni, miért dicsérik ezt a kommentekben. A spanyol komment azt jelenti, hogy mi a titkod,hogy ilyen jól tudsz énekelni. wtf.


De ez is 34 embernek tetszik:

https://www.youtube.com/watch?v=Kvf_zQH9ZvI


(A dal eredetije 1:10:39-től

https://www.youtube.com/watch?v=t5A-lV8bU1k)

2018. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy ez itt is jellemző. tegyél fel egy verset, és lesz pár ember, aki idejön ajnározni
2018. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7


Áh, itt inkább mindenki fikázza, szóval a gyakori a az anti-poet.hu. :D Én egyszer tettem ki ide verset, az első válasz konkrétan annyi volt, hogy "szar". :D

2018. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogy kinek mi a rossz. Én is kiírtam öt verset, és nagyon rosszak lettek.. mégis agyonra dicsérték. :(((
2018. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as: biztos e is, de mondjuk aki annyit ír, hogy sz*r, azzal ne foglalkozz, szerintem az el se olvasta, csak egyből írja. Én mindig azt látom, hogy sokan József Attilává avatják azokat, akik 2 rímet össze tudnak tenni.
2018. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!