Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A köztérképnél a szerkesztők...

A köztérképnél a szerkesztők miért annyira sznobok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Miről beszélsz?
2018. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy oldal, ami a közterületi "műalkotásokat" gyűjti össze és a szerkesztők eléggé lekezelőek az új tagokkal szemben.
2018. máj. 1. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik, hogy a szoborlap minősítés pofára megy.
2019. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerős. Nálam is volt hogy egy nagyon jól kidolgozott műlapot nem válogattak be, de pl. az "ez egy kavics" jellegűt meg igen
2019. febr. 18. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha tisztázva lenne, milyen kritériumoknak kell megfelelnie egy műlapnak ahhoz, hogy szoborlap legyen, mert ez így komolytalan.
2019. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ma publikálták csak 4 képpel (elvileg kötelező legalább 5 fotó a publikáláshoz) de már egyből szoborlap minősítést kapott! LOL


Én a múltkor egy műlaphoz több, mint 10 minőségi képet töltöttem fel, majd' egy napig szavazáson volt, de végül leszavazták. Mondjuk nem baj, csak akkor már az ilyenek se kapjanak szoborlap minősítést csak azért, mert XY a feltöltő.

2019. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A domborműves emléktáblának elég a három kép.


De múltkor küldtem be egy negativ domborműveset, azt meg visszadobták, hogy "pár jel még nem dombormű"

2019. febr. 20. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!