Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészek, magasan képzett...

Művészek, magasan képzett zenészek, népzenészel, komoly zenészek, mi a véleményetek Eminem zenei munkásságáról?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már, hogy a rap műfajban Eminem a legsikeresebb , és a 21. Század legelismertebb zenészének tekintik. Na ez a pouláris besorolás. De érdekelne azoknak a véleménye, akik magas szinten értenek a zenéhez, énektanároké, komolyzenészeké, népzenészeké, annak ellenére , hogy teljesen más műfaj, van-e pozitív/negatív véleményük Eminemről. Ugyanis én zenész családban nőttem fel, és érdekel hogy vajon csak éb tartom-e zeneileg is kiválónak.:) válaszotokat előre is köszönöm!

2018. máj. 2. 09:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Párszor elütöttem pár szór. Elnézést a becses társaságtól.:)
2018. máj. 2. 09:44
 2/16 A kérdező kommentje:
Ismét...:D
2018. máj. 2. 09:44
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Zeneileg minősíthetetlen... A Wellhello hozzá képest a Royal Philharmonic Orchestra
2018. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De visszakérdezek: Mit tartasz benne jónak?
2018. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A választékos szókincs, ahogyan játszik a szavakkal, az nekem elképesztő. Ha az ember eltekint a botrányos viselkedésétől, és a nyers szövegeitől, könnyen lehet szeretni. Részemről.
2018. máj. 2. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Eminem az egyik legsikeresebb zenesz.

A hiphop ban benne van a top 5 ben es merem mondani a legjobb is :)

A rimei tokeletesek.

2018. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek.:) Azt remélem hogy ezt egy zeneszaki írta.:)
2018. máj. 15. 10:32
 8/16 anonim ***** válasza:

"A választékos szókincs, ahogyan játszik a szavakkal, az nekem elképesztő."


A zenéről kérdeztél, erre csak a dalszövegről beszélsz.

2018. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hova tenni ezt. Talán a szövege tetszik?
2018. máj. 15. 18:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 10 évig zongoráztam emelt tagozaton, és voltam töb versenyen is , de nem vagyok művész. Én is nagyon szeretem, de vannak szar számai. Valakinek bejön a rap, valakinek nem, bár a wellhellos hozzászólót agyon tudnám ütni, szerintem nagyon nem ugyanaz a kategória, pedig még abban a műfajban is akadnak elfogadható előadók. Kicsit hatásvadász, de nagyon bele lehet élni magad.
2018. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!