Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol láthattam egy olyan...

Hol láthattam egy olyan emblémát, aminek a közepén egy 5 ágú csillag van egy körben, fölül középen van egy ág? És

Figyelt kérdés

alul kettő az 5 ágból. És a körből két oldalt jobbra-balra a kör felső felén 3 vonal van, a legfelső a leghosszabb, középen közepes, legalul kicsi vonal.


Szerintem 1970 körül láthattam, színes volt, kék biztos volt benne. Könyvben, autón, vagy valami gépen, magnón?


Onnan jutott eszembe, hogy láttam egy hasonlót, vagy talán még ugyanolyat is, csak szürkésben, nem színesben.



#csillagos embléma #régi embléma #színes embléma #1970?
2018. máj. 30. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

". És a körből két oldalt jobbra-balra a kör felső felén 3 vonal van, a legfelső a leghosszabb, középen közepes, legalul kicsi vonal."


What?


Milyen színű volt a csillag?

2018. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Arra nem emlékszem, hogy az eredetiben mi milyen színű volt, nem tudom, hogy a csillag milyen színű volt.


De az egészben volt kék, valami kék volt benne, de nem az egész volt kék, mert arra úgy emlékeznék, hogy kék volt az embléma.

Nem tudom, hogy piros volt-e a csillag, nem tűnt volna föl, mert akkoriban elég sok helyen meg emblémában volt vörös csillag.

2018. máj. 30. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajzold le, fotózd le, rakd fel a képet!
2018. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!