Milyen a versem?

Figyelt kérdés

Mi lesz itt belőlem

Hová tűnik létem?

Kiáltom a felhőkbe:

Csak eddig éltem.


Eltűnik a mivoltom

Hamvaim elhullnak

Visz a szél az úton

Fájdalmaim elmúlnak.


Hitem is megrendül

Egy elporladó lélek

Mi egyszer elgyengül

S porba hull az élet.


Tudattalan állapottal

Magamat mérgezem

S ezzel a fájdalommal

Élek,s némán létezem.


Még ne váljak porrá

De az idő úgyis eljön

A békesség hol vár?

Zuhanok le a lejtőn.


A szél visz,elhord

Könyörgök térden

Oh,uram,ne mondd

Hogy eddig éltem.


2018. jún. 24. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nagyon tetszik, sok ismert költő szintjéhez felér. Gratulálok!
2018. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de hiányzik a lelke valahogy.
2018. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég jò.
2018. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még! :)
2018. jún. 25. 18:31
 5/5 anonim válasza:
Na ez már valami! Nem mondom hogy tökéletes, de a többihez képest amit itt olvastam, igazán jó! Látszik hogy van szókincsed, és egy darabig úgy is érezni hogy nem sokat gondolkodtál rajta, csak úgy folytak belőled a szavak. Igen, azért írtam hogy látszik, mert mire a végére ér az ember, kicsit átlátszó lesz, és felveszi (de tényleg csak egy picit) azt az átlag, tömeg ritmust. (Bocs ha ez nem állja meg a helyét rendes kritikaként, próbálom csak azt írni amit érzek) Mintha a végére, már nem lenne lelke, vagy mondanivalója, ennélfogva cserben hagy. De tényleg le a kalappal, belőled még lehet valaki! Amit írtam, vedd pozitívan, megsúgom, én fele ennyire jót sem tudok összehozni, mert csak úgy röpködnek a fejemben a gondolatok. Na mindegy, lényeg hogy írj sokat, és akkor egyre jobb leszel!
2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!