Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a versemről?

Mi a véleményetek a versemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta lelem örömöm az érzelmeim kiadásának eme formájában. Egy mély fájdalommal teli verset osztok most meg amit a csalódottság és összetörtség ihletett egy fájdalmas szakítás után. Kíváncsi lennék a véleményetekre még is milyen? Van e értelme ezzel foglalkoznom? Előre is elnézést de nem előre bevett séma alapján írom a verseim hanem ami jön alapon.



Itt ül az ördög a lelkem szélén

Azt hiszem örökre belém égtél

1 év - 2 év lassan szét tép

Kértem hogy maradj de azt mondtad mennél


Túl sokat hittem például erős vagyok

Most mégis azt érzem hanyatlok

Éreztem sokszor, én halhatatlan vagyok

Most a lelkemet kitépted és rajta taposol


Szomorú a magány minden sorom vérzik

Aki nem ismer minket az úgy sem érti

Keress másikat, sokan így vélik

Én oda adtam neked mindenem ,  rémlik?

Előbb-utóbb a hiányod az ami megöl

Kár ,hogy nem láttad a világot ebből a szemből


Szomorú gyerek vagyok , haragszok a világra

A jó részéből még semmit nem láttam

Élj pozitívan meg soha ne add fel

Késsel a szívemben egy kicsit nehéz lesz

De amúgy sem közhelyek szerint élek

Azt meghagyom a lelki szegény népnek


2018. júl. 1. 01:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%
Szerintem nagyon jó lett. Nekem átjött az a szenvedés, amit beleírtál. Szerintem érdemes lenne ezzel foglalkoznod, de arra figyelj, hogy megélni nem lehet belőle ;)
2018. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
45%

En ertem a mondanivalojat, vannak benne jo fordulatok es ertem, hogy koltoi szabadsag meg ilyenek, de...


Hol vannak a rimek?


"A vers olyan szöveg, amelynek hangzásbeli (kivételként: írásbeli) kötöttsége van, azaz valamilyen ritmusa. A ritmus: szabályos ismétlődés, azonos vagy hasonló jelenségek bizonyos időközönkénti visszatérése."


haragszok az valojaban haragszom.



Ezek a reszek tetszenek:

"1 év - 2 év lassan szét tép"



"De amúgy sem közhelyek szerint élek

Azt meghagyom a lelki szegény népnek"

2018. júl. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a vesszőket kitenni nem kell félned jó lesz
2018. júl. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Borzalmas!


Kamasz nyafogás, olyan iszonyú rímekkel, hogy "érzik-érti-vélik-rémlik"!

2018. júl. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Az érzelmeid kiadásának más formáját válaszd, ha lehet! Már a kérdésed is erőltetett, "szépelgő" stílusú, a versed pedig tele van 'kínrímekkel'.

Hagyd meg a verselést azoknak, akiknél ez szívből jön és konyítanak is hozzá!

2018. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
23%

Szerintem átjön a lényeg. Ne foglalkozz azokkal akik mondják, hogy ,,borzalmas" , ,,kamasz hiszti" stb. Én is ilyes félén adtam ki magamból az érzéseket annyi különbséggel, hogy ezt dal formájában tettem. És nekem is szinte ugyanilyen lett. Stílusban, szóhasználatban, stb. Ami nem olyan jó benne, hogy a szavak rímelnek ugyan, de ez nem érződik, mert más a szótagszám. Ezt úgy tudnád kijavítani, hogy elkezded ritmusosan olvasni, és írni hozzá még egy szót, vagy épp levenni, vagy ujraírni. A 1-2 év-es rész pl. Nagyi jó lett. Van tehetséged ehhez, szép tág szókincsed van. Csak a helyedben másodállásként csinálnám ezt a dolgot, mert nem bizti h meg lehet belőle élni (ne érts félre nem azt mondom ezzel, h nem vagy jó)

De szerintem, ha sokat gyakorolsz, tanulod ezt , akkor egészen nagyszerű költő lehetsz. 😉

UI: (szerintem ne gyakori k.-n oszd mé a verseket mert ott rengeteg hulye van, mé van olyan aki kifikáz, csak azértt mé nem tetszik neki ez a stílus. Kérj segítséget barátoktól, családtól.)

2018. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Család+barátok nem biztos, hogy meg merik mondani az őszintét, mert nem akarnak megbántani! Szerintem pont, hogy az őszinte kritikából tanul az ember. Még, ha megkérsz egy ismerőst, hogy legyen őszinte, akkor se biztos, hogy az lesz. És ha őszinte is, lehet hogy teljesen használhatatlan kritikát mond, mert mondjuk annyira nem ért hozzá.
2018. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5ös válaszolóval értek egyet egyébként.
2018. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ahogy olvastam a fejemben folyton rappalve hallottam....Hát kezdésnek nem rossz, de még rengeteget kéne fejleszteni.

Most kb tényleg olyan mintha egy világfájdalmat átélt utcagyerek írta volna

2018. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó. Sokat hallgatok mostanában és ez adhatta neki ezt a formát.
2018. júl. 3. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!