Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a versről? Mert a családom mindegyikre azt mondja, hogy jó szóval az ő véleményük nem ér sokat. És bocsi, de kicsit elcsúsztak a sorok.

Figyelt kérdés

Az élet


A könny lehull és eltűnik

A szív sebét egyre mélyíti

Egyszer majd megtörik a súly alatt.

És elveszik a lélek nyomtalan.

Nem lesz többé felvirradás

Hisz mennyit ártott e gonosz világ.

Fájdalmas a bosszúvágy.

És oly sok a hatalom mániás.

Te csak ülsz és látod,

Összeomlik a világod.

Nem lesz több mese.

Eljött az élet, a kegyetlen.

Egymást ölik az emberek.

Könnyed neked is elered.

Csak egy történet és látod:

Ez uralja a világot...



2018. aug. 6. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a sorok mégse csúsztak el. Na mindegy...
2018. aug. 6. 16:29
 2/9 anonim válasza:
50%

Azt gondolom, hogy ezt nyilvánvalóan egy teenager írta.


Kiforratlan az érzelemkészleted, ami mögötte van, éretlen, viszont az alap mondanivalóval harmonizálok(emberi gyarlóságokra való rámutatás).A tinik általános fájdalma pár sorban, látszik, hogy még formálódó jellem vagy.Szerintem még kell neked pár év, viszont ha írni akarsz írj, ne hagyd abba.


Van még versed?


Remélem nem bántódsz meg, nem ez a célom, ez az én személyes magánvéleményem, és szeretnék építő jellegű lenni.:)

2018. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, őszinte leszek: ez nem vers, hanem összefüggéstelen, ritmus nélküli gondolatfoszlányok egymás után sorakoztatása. A vershez abszolút semmi köze nincs. Még csak kiforrott gondolatokhoz se.

Túl sokat akarsz elmondani túl kevésben, így nem mondasz semmit. Csak fűzöd egymás után a szavakat jelentés nélkül.

2018. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát van még néhány versem, általában wattpadra ki is rakom őket. Csernyika néven vagyok fent és a Gondololatok című kis akármibe szoktam verseket is rakni. És nem sértődök meg, sőt jobban örülök ha valaki leírja a rosszat, minha kedvességből azt hazudná, hogy jó.
2018. aug. 7. 12:09
 5/9 anonim válasza:

És mi a célod az írással?


Minden komoly írói teljesítmény mögött volt egy cél.

2018. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért írok, mert imádok írni. Így tudom legjobban megmutatni az érzelmeimet. Sokkal nyugodtabb leszek az írástól. A magyartanár szerint jók is. De nem tudom. Régebben író/költő szerettem volna lenni. De mivel az ehhez szükséges szinvonalat nem tudom produkálni ezért csak hobbiból írogatok, és nem fűzök hozzá nagy reményt.
2018. aug. 7. 13:12
 7/9 anonim válasza:
Kölyök vagy még, ez változhat.
2018. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl szentimentális, nagyon erőltetettek a rímek, nincs összecsengésük.
2018. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és legközelebb ha írok próbálok ezekre figyelni.
2018. aug. 7. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!