Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Frida Kahlo kiállításon...

A Frida Kahlo kiállításon hogyhogy szabad fotózni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a múzeumban és meglepődtem, hogy egypár látogató a telefonjával fotózott, a teremőrök rájuk se szóltak. Már a ruhatárnál is hallottam, hogy telefonnal szabad, de fényképezőgéppel nem. Egy mellettem álló srác leadta a táskáját és szólt a ruhatáros, hogy a fényképezőgépet is legyen szíves leadni, mert azt nem lehet bevenni, de telefont igen.


Azért találom furcsának, mert úgy tudtam, hogy tilos. Legutóbb, amikor a Picasso kiállítást néztem meg, egy látogató le akart fotózni egy képet a telefonjával, de szólt neki udvariasan a teremőr, hogy nem lehet. A többi látogató elő se vette a mobilját.



2018. aug. 11. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokszor attól függ, hogy milyen múzeumok gyűjteményéből áll össze egy kiállítás. Ha mindegyiké olyan, ahol amúgy is szabad fotózás van, akkor szabad, de ha csak egy van, ami nem engedi, általában akkor tiltják az egész kiállításon.
2018. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!