Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti mit gondoltok az új Ákos...

Ti mit gondoltok az új Ákos Hazatalál középlemezről?

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik a borítója. Annyira elcsépet már ez az elegáns fekete fehér arannybetüs borító. (Falco - Junger Römer) A többivel az előzetes alapján nincs bajom. (Általában tetszik amit csinál)


Politikát láttok benne?

(Ellenség a kapuknál c. szám.)



2018. szept. 25. 15:36
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sajnálom hogy eltünt mellöle Hauber...

,Szokàsos Ákos dalok,meglepetések nélkül,a nem kell más vigasz nagy sláger lehet,ha nyomni fogjàk a ràdiók

2018. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most meghallgattam. Szokásos Ákos, szájbarágós szöveggel, a gitár riff tetszik, Madi jót tett a dalnak.

Meghallgattam egy koncert verziót is, és érthetetlen számomra, hogy az albumverzión miért kellett széteffektelni Ákos hangját, még nem ártott meg neki a kor.

Politika csak annyi benne, amennyi szokott.

Nem fog sírni utána a hallókérgem :) Régen szerettem Ákos, amióta kidobta a zenekarját, és irányt változtatott, azóta nekem egyre erőltetettebb.

2018. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs, én a Hazatalál c számot jellemeztem
2018. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is körülbelül ezt gondolom.
2018. okt. 4. 19:20
 5/11 anonim válasza:
Ez màr sajnos az üzletröl szól,pedig voltak zsenialis szövegei,föleg a bonanzàval,illetve szolókarrierje elején
2018. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy kiszínesedett, hangszínt váltott bonanza banzait én is meg néztem volna. Nekem a holnaptól-ról Viktor jutott eszembe.
2018. okt. 4. 19:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Hauberrel ajon mi lehet? Vajon hogy küldte el? Kösz Zsóti, a nép kajált minket de most má tipli4 ?
2018. okt. 4. 19:41
 8/11 anonim válasza:

Állitólag úgy volt menhek tovább,csak közben kibékült Madival..


Érdekes része a dolognak hogy Menczel meg több idei koncerten felbukkant,nem lepnék meg ha jövöre szerepet kapna..

2018. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen? Ezt nem is hallottam még. Szóval Madi kiütötte Zsoltot? :O
2018. okt. 4. 20:37
 10/11 anonim válasza:
Igen,pedig ez nem lett annyira rockos album,hogy Hauber ne fért volna el.
2018. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!