Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki festette ezt a képet és...

Ki festette ezt a képet és vajon mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja kaptam ajándékba egy festményt, ami egy hajót ábrázol a tengeren. A jobb alsó sarkában van egy fekete aláírás: tony vagy fony.

Valaki, aki ért a festményeket, tudna nekem segíteni?

Ki festhette ezt a festményt

Kb.mennyi az értéke?

K



2018. okt. 19. 13:39
 1/3 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Fónyi Géza néven valóban volt festő.

Itt meg tudod nézni, ki is volt valójában, illetve az aláírását össze tudod hasonlítani a képen lévővel:

[link]


Értékbecslésre nem vállalkoznék, mivel nem értek hozzá, de rengeteg aukciós háznál meg lehet csinálni, hogy elölről-hátulról lefényképezed a képet, elküldöd nekik online és ők adnak egy hozzávetőleges értékbecslést.

2018. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Egy tábla csokit lehet, hogy megér.
2018. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a linkelt aukciósháznak írtam hasonló esetben (nagyszülők falán lógó régi festmény). Elmondták, hogy ők ilyen jellegű festményekkel nem foglalkoznak, ezért nem tudnák eladni, de még ennek ellenére is kaptam értékbecslést.


Ezt kb. bármelyik aukciósház megteszi neked, persze a házit neked kell elvégezned, kideríteni a festő kilétét. :)

2018. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!