Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet rajzosokkal ismerkedni?

Hol lehet rajzosokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Keresk egy olyan embert akivel cserélhetnénk rajzokat, beszélhetnénk a ténáról. Hol találok ilyet? Van valami oldal?

2018. nov. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebook/

Rajzmánia csoport

Ceruzarajzok csoport

Rajzmánia dark csoport.

Vagy instagramon,felkeresel razjosokat...#rajz-alatt például.

2018. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:
52%

Találkoztam márkölykökkel, akik "rajzost" kerestek, de hogy lehet így hívni? :D A szó rajzoló, de inkább (grafikus) művész.


DeviantArt oldalt próbáltad? Rengeteg tutorial oktatóanyag.

Én szeretek osztott felületeken skiccelgetni, mint a Flockmod, Drawpile (bár itt egyéni szoba regisztrálás és jelszó kell), Aggie...

A net sajtó hypeolni látszik ezt az ArtHungry szervezetet, esetleg az őendezvényeiket érdemes ránézni...És asszem az egyetemeknek is vannak saját rajztanfolyamai.


Amúgy milyen szinten vagy és milyen rajz érdekel?

2018. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 és #2 válasza mind jó, de én is benne lennék. :)
2018. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!