Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ceruzarajzon a kontúrt mivel...

Ceruzarajzon a kontúrt mivel érdemes átrajzolni?

Figyelt kérdés

Talált kép: [link]

De ilyesmi hatásra gondolok. Először valami alkoholos filc félére gondoltam, de félek, hogy a fejének nem tenne jót a graffitceruza "porja", amit átrajzolás során felszedni. Másik amire gondoltam az tinta tollheggyel (nem jut eszembe a pontos megnevezése), de azzal még nem dolgoztam.



2018. dec. 24. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tűfilc
2018. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sharpie Fine Point marker
2018. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

művészellátóban van ilyen tus rajzoláshoz

én egyszer fekete zselés tollat használtam, ilyen csillogó kis izécskék nem voltak benne

lehet még alkoholos filccel is, csak ha pl füzetben van, akkor vigyázz, mert átüt a papír túloldalára, és lehet, hogy a következő lapon is még látszani is fog. Ezt azért próbáld ki lehetőleg másik felületen. Vannak különböző hegyvastagságú, alkoholos filcek is.

Sima filctollból is van többféle, van vékonyabb, vastagabb; és még van olyan is, amelyik márka átáztatja a papírt; tehát kísérletezd ki másik lapon és ne a művödön tedd próbára, hanem előtte próbáld ki egy próbalapon, hogy hogy fog, és akkor ahhoz mérten használd, hogy vedd számításba az adott toll paramétereit.

2018. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

*ja meg még amúgy lehet 4b meg 5b-s ceruzákkal, tehát olyannal, ami szélesen, de picit tompán fog;

meg még lehet olyannal is, amelyik vékonyan fog, de élesen és hegyesen. Tehát amelyik jól kiélezi a vonalakat; határozottá, jól erőssé téve őket; hogy pl ha kicsit öregebb lesz a papír, akkoris határozottan látszódjanak, kivehetőek legyenek. (:

2018. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
*Ja meg amúgy digitalizálhatod is a rajzaidat; meg kiírhatod cd-re, pendrive-ra, dvd-re, hordozható merevlemezre:)
2018. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Akkor kikísérletezem, hogy nekem melyik jön be.

2018. dec. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!