Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Kreator nevű banda sátánista?

A Kreator nevű banda sátánista?

Figyelt kérdés

Csak mert a satan is real cimu szamuk elegge olyan beutest kelt...

De kivancsi vagyok ki mit mond...

Igazábol mindegy h baszogatja e a katolikusokat csak istent ne fikázza.



2018. dec. 25. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most minden bandáról felteszed ezt a kérdést?

A metál bandák 99%-a nem sátánista, csupán a szubkultúra részévé váltak már ezek a jelképek.

Egyébként a Satan Is Real-ből miért az jött le, hogy sátánista? A keresztények szerint is létezik a sátán, ennyi erővel keresztény banda is lehetne.

Amúgy meg olvasd el a szám szövegét, és rájössz, hogy miről szól. A sátán csak egy metafora benne.

2018. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz ezt igy ertem mar csak azt kerdem hogy mivan az enemy of god cimu szammal?
2019. jan. 11. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne már xD Az előbb elvileg már "értetted" :D

Nem kell komolyan venni a szövegeket. Az Enemy of God meg vallási fanatikusokról szól, de ettől még továbbra sem sátánista.

2019. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már, miért ne lehetne sátánista? Ezzel nincs is baj, szerintem a sátánizmus az eredeti vallása az emberi lénynek. Minden, ami keresztény ellenes, sátánista. Minden, ami az elnyomás ellen szólal fel, vagy megy szembe, szinten sátánista. Minden, ami lázadó, szintén sátánista. Inkább vagyok sátánista, mint megalkuvó birka és csicska.
2023. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!