Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki tud egy igazi műkereskedőt...

Ki tud egy igazi műkereskedőt nekem, aki képekel és ikonokal foglalkozik? A Kép amiről szó lenne Padovai Szent antal ábrázolja egy kisgyerekkel! A kép már legaláb 60-éves! (És ez a 60-év a csak a családomnál van nyilvántartva)

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 60 éves kép még csak nem is antik!Miből gondolod,hogy értékes? Tudod,hogy ki készítette? Nem cikizni akarlak,csak segíteni.Vidd be egy állami bizományiba,mintha el szeretnéd adni,ott legalább megbecsülik,kb. mit ér.Én így kezdeném...
2010. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké. és Pl.ha beviszem egy múzeumba akkor ott is segitenek?
2010. júl. 7. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,de nézz utána.Ha előtte felbecsülteted egy bizományiban vagy privát/maszek műkereskedővel,már lenne vmi kiindulópontod.Arra vigyázz,hogy több helyre vidd be,sokféle árat fognak ajánlani.Remélem,sikerül valamit elérned.Sok szerencsét!
2010. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!