Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés
xX letafetter Xx nevű felhasználó kérdése:

Ezt hogy mondjuk? (zene)

Szóval elkezdett érdekelni a komolyzene. Még nagyon "kezdő" vagyok,ami a kérdésemből látszik. Kérlek ne bántsatok érte.

Szóval a kérdés:Szóval pl. itt van ez a Chopin darab.: Etude Op. 25 No. 11 (Winter Wind)

Valaki megkérdezi, hogy mi a címe. Hogy válaszoljak "magyarul"? A válaszokat előre is köszönöm! :))

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, komolyzene, Chopin

jan. 3. 19:14  Privát üzenet  

A válasz

Opusz 25, numero 11

Téli szél ragadt rá, de magyarul még nem kimondottan hallottam így. :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 13. 22:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ajánlani "táncosabb" metal, rock bandákat? Valamint olyanokat akiknél felfedezhető a jazz, mint mondjuk a Diablo Swing Orchestra (és nem a Dream Theater)?
Hogy tudok Audacity-ben projektet elmenteni mondjuk mp3-ban?
Hogy mondjuk ezt a mondatot angolul? Ilyen amikor az éjszaka szólít/hív és csak a zene éltet, de mennyivel jobb mikor a szerelem dobogtatja meg szíved, és úgy érzed, a nap melegen süt le rád.
"Vészjósló" zenéket tudtok mondani? Például, amik beleillenének mondjuk horror filmekbe, vagy csak a dallamuk olyan. Szomorkás, vészes. A szövegük kevésbé fontos most.
Németül hogy fejezhetem ki, hogy kitől van mondjuk egy zene?
Hogy csináljak rendes és szuper videóklippet egy adott zenéhez? Mondjuk rá az Auld lang synehoz

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!