Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Leonardo da Vinci, Mona Lisa művénél milyen perspektívát használ?

jan. 6. 09:44  Privát üzenet  

A válasz
Nem biztos, hogy jól értem a kérdést (nem festő vagyok), de fotós szemszögből nézve, ha le kellene másolnom, akkor egy kis teleobjektívet használnék, 85 vagy 105 mm-en.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha megveszem legálisan a Mona Lisát, akkor meg tud bárki gátolni abban hogy megegyem?
Igaz az hogy da vinci zsidó volt?
Festettem egy portrét. Mit tegyek hogy olyan híres (vagy híresebb) legyen mint a Mona Lisa?
A Mona Lisával kapcsolatban: -mi a témája? -milyen a fókusza? -milyen a térélménye? -milyen színeket használt a festő? -milyen teknikáva, készített? (mármint milyen...
Április 2. -5. a Louvre-ban megtalálható a Mona Lisa?
Szerintetek, a Mona Lisa mosolyog?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!