Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az gáz ha egy 15 éves srác...

Az gáz ha egy 15 éves srác komolyan elkezd rajzolgatni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a világgal, hogy már attól is fél az ember, hogy egy kissé kreatívabb az átlagnál? Nem, nem ciki. Nem kell olyan lenni, mint mindenki más, nem kell mast majmolni, esetleg azt akit nagyon tisztelsz, akire felnézel, de ne akarj soha olyan lenni mint a többi, hogy "menő" legyél mert aval pont az ellenkezőjét éred el. Az sem lenne gáz ha divattervező, vagy fodrász szeretnél lenni. Szerintem az a gáz, ha úgy viselkedsz, mint egy s3ggfej, nem az, hogy írsz egy dalt, vagy rajzolsz egy kis cicát. Amugy miket szeretsz rajzolni?
2019. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A kreativítás, alkotás nem gáz, ellenkezőleg: Nagyon jó s hiányolom az emberekből.


Ha tudnád mennyi művészeti ágon dolgozgatok plusz nő létemre szerelek és barkácsolok, kárpitozok is.

Senki ki nem nézné belőlem, magassarkú, körszoknya, harisnya, garbó vagy ing, combközépig ér hajam s kb 17-18nak néznek.

Valakik valami irodai emberkének néznek.


A legjobbakat akkor mosolygok, amikor OBI ban vásárlok nem éppen nőies dolgokat, pl fúró, purhab (legutoljára 10db a modellezéshez), fűrész 😂


Látnád az emberek arcát jót mosolyognál.


+ ha alkotsz s idővel szebbnél szebbet, azzal meglepheted az embereket.


Én pl szeretem amikor öszintén tetszenek az embereknek a munkáim s rendelnek is.


Az alkotásból lett önbizalmam s vállalkozásom is 😉


A rajz sok ágon hasznos, pl digitális rajzok, poszterek, illusztrációk, 3D tervezés/textúra(pl game, 3D nyomtatás..stb), animáció, grafika, lakberendezés/tervezés...stb



Érdemes utána nézned s informálódnod, megkeresni azt ami közelebb áll hozzád!


Sok sikert!


26/N

2019. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem nem.

Sőt kifejezetten aranyos :)

2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha valaki ilyen egetrengetően ostoba kérdést tesz fel.
2019. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!