Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki az az író, költő, aki...

Ki az az író, költő, aki felkarol névtelen embereket?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat írok, bár úgysem hiszitek el. Nem fogok ide bemásolni egy verset sem, mert azokban látom a jövőmet. Nem meggazdagodni akarok velük (bár nem is lehet), hanem hogy legyen mit enni. Meg örülnék annak, ha valaki(k)-től kapnék pozitív visszajelzést is, akik értenek hozzá. Akár Facebookon is írok akárkinek, aki felkarolna. Ismertek ilyen embert? Nem kell nagyon híresnek lennie, csak foglalkozzon velem. Bár egy e-mail cím hasznosabb volna, ha valaki tudna olyan személyt, akit nem vakít el a siker, és foglalkozik másokkal is...
2019. ápr. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ritka manapság az ilyen. De az írás még pont az a kategória, ahol besétálhatsz egy kiadóhoz az irományoddal és ők eldöntik, hogy kiadják-e vagy sem. Én a zenében vagyok jártas, ott ilyen nincs. De ott amúgy hiába karol fel egy híresség, elvisz pár fellépésre, másnapra mindenki elfelejt. És nem azért mert rossz vagy, hanem mert nem folysz a médiából. Manapság a média határozza meg az emberek ízlését. Lehetsz akármilyen jó (elhiszem, hogy az vagy), nem fognak foglalkozni veled. Sajnos ilyen világot élünk.
2019. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, első... Csak mégis jobb kiadatni, szerencsét próbálni, mint csendben ülni és várni a halált.
2019. ápr. 9. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy "nagyon jókat" írsz úgy, hogy még nem kaptál pozitív visszajelzést "olyanoktól, akik értenek hozzá"? A jó írók nem ezen az oldalon keresnek mecénást, ebben biztos vagyok. De azért sok sikert!
2019. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem itt keresnék embert, akkor jó író lennék, vagy mi? :D
2019. ápr. 12. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve igazán visszás attitűd az, hogy úgy írsz magadról felmagasztalóan, hogy nem is kaptál még pozitív visszajelzést szaktekintélyektől.
2019. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor szar vagyok. Ok!
2019. ápr. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!