Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Fiam 5. osztályos és stréber...

Fiam 5. osztályos és stréber szeretne lenni. Hogy álljak neki? Mi kellene hozzá hogy azért ne legyen túl gyerekes, inkább poénos?

Figyelt kérdés
Pl:könyvek,szemüveg táska...van ötletetek?
2009. febr. 15. 22:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minden készen áll a strébernek!Volna egy olyan kérésem ha valaki tudna egy 4 soros kis versikét a stréberről az írja meg nekem!Ilyen kis poénosra gondoltam :)én ebben nem vagyok túl tehetséges de köztetek biztosan akad született költő :)úgy gondolom ezzel lenne kerek az egész ha lenne 1 kis versike amit a könyvéből felolvasna.Lehet hogy eltúlzom az egészet? :( azért várom a válaszokat!
2009. febr. 18. 08:48
 12/13 anonim válasza:
a vers gondolom már nem aktuális de képet tudnál küldeni a fiadról ahogy strébernek van öltözva?? annyira kiváncsi rá:D előre is köszi
2009. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
csokornyakkendő, lenyalt haj, szemüveg, mellény.
2009. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!