Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az oroszok hogyhogy ilyen...

Az oroszok hogyhogy ilyen divatosak lettek mostanában?

Figyelt kérdés

Jártam Moszkvában 2 hete és azt tapasztaltam hogy az oroszok milyen igényesek , jól öltözöttek.Előtte egy egész más kép élt róluk bennem hogy igénytelenek és rosszul öltözöttek.


A színek és a ruhadarabok passzoltak egymáshoz , semmi ízléstelenség és össze nem illő egységek.


Emellett ott is hódít a fiatalok között a japán kultúra , nagyobb mértékben mint Magyarországon.


Moszkva majdnem elmenne Párizsnak így divat terén.



2012. aug. 3. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezért van az hogy nem mindig annak kell hinni amit a filmekben lát az ember.
2012. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz nők a szovjet időszakban is hihetetlenül adtak magukra én 1985-ben voltam kint 10 évesként Moszkvában és már akkor feltűnt. Talán ezért is, kollégáim közül aki Szovjetunióban tanult főiskolán, egyetemen az mind onnan hozott feleséget. Mostanában Ukrajnában voltam, ott is hihetetlenül adnak magukra a fiatal nők.
2012. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem árt észben tartani, hogy Moszkva és Szentpétárvár a "kiratkatvárosok". Ebben a két városban sok jól kereső ember él, Moszkvában meg főleg, szóval nem csoda, hogy a fővárosban több a trendi ember, mint pl. Vlagyivosztokban.
2012. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olaj, barátom.
2012. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
èn jelenleg adlerban vagyok,ès èn nem tudnàm azt mondani hogy jo ès igènyes a divat.inkàbb furcsa ès sok no nem ad magàra.
2012. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, de ha elmész magyarországi vidékre, akkor ott mezítláb szaladgálnak a cigány nők, a magyar nők meg papucsban járnak a boltba.. stb. (a szegénység nem divatos :()
2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!