Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy szerződött katonának...

Egy szerződött katonának menyi döntése van hogy hova kerüljön és milyen szolgálatot teljesítsen? Illetve menyi szabadideje van? Elszállásolása lehetséges saját szoba? Tanulni szeretnék melette.

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 04:43
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Bármelyik szerződéses katonának lehetősége van KÉRNI és JELENTENI.

A többi a parancsnoktól függ, aki szivesen megmagyarázza, hogy mi a különbség a katonaság és a kívánságműsor között.

Külön szoba?

Hogyan képzeled el úgy a bajtársias összetartozás kialakítását? (Netán külön program is, mert te éppen tanulni akarsz?)

2019. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazabol nem ertem a kerdest. Ha szerzodsz, akkor alakulathoz szerzodsz. Hogy ok hova vezenyelnek azt a helyzet hozza, szolgasagot kepzelj el. Ha ok azt mondjak, h ide-odamesz, akkor bizony te odamesz.

Na a notlenszallokon felenk ketagyas szobak vannak, sztem korrekt aron, ha esetleg szallast akarsz, valszeg meg egyedul is leszel. Na a tanulassal az a baj, h elofordulhat h nem tudsz bejarni, ha ugy jon ki a lepes. A tanulas ezzel a meloval nem feltetlen osszehozhato.

Szabadido kerdeset se ertem. Szabadsagra gondolsz vagy napi munkaidon kivuli szabadidore?

2019. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!