Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szívtájéki fájdalmaim szoktak...

Szívtájéki fájdalmaim szoktak lenni, de az orvos szerint semmi bajom. Jelentkezhetek így szerződéses katonának?

Figyelt kérdés
A szívdoki kétszer is megvizsgált, de azt mondta mindkétszer hogy semmi bajom. Valószínűleg pszichikai eredetű a bajom. De ezt elég nehéz elhinni hogy ilyen lehet.
2010. júl. 18. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés értelmetlen, nem találtak semmit.
2010. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem találtak semmit, de attól független időnként vannak szívtájéki fájdalmaim, ha gyenge is de van
2010. júl. 18. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha a belgyógyászati vizsgálaton átmennél, mert gyakorlati fizikai bajod szerencsére nincs, a pszichikain hasalnál el a pánikbetegséged miatt, ami a tüneteket okozhatja.

Kicsit után kéne olvasni és máris nem lenne olyan lehetetlen.

Jól gondold meg belépsz-e, mert -tól z-ig kikérdeznek, és van egy 300 kérdéses személyiség teszt is, és ha hazudozol azon kibukik.

Akkor jelentkezz, ha biztos vagy magadban nem csak fizikálisan, hanem mentálisan is.

Katona

2010. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%
Nekem volt egy időszak, amikor rendszeresen görcsölt a szívem, már halálfélelmem volt minden nap, ráadásul a bal karom is elkezdett zsibbadni. Nálam sem találtak semmit, mindez a kimerültségtől volt. Sokat éjszakáztam, sokat dolgoztam, eljártam bulizni is közben, ezt nem bírta. Leraktam a cigit és életmódot váltottam, el is múlt.
2010. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

nem találtak semmit, de attól független időnként vannak szívtájéki fájdalmaim, ha gyenge is de van"


Nekem is. De rögtön A kategóriát kaptam. Túl kislány vagy, téged ne ma fájdalmad tesz alkalmatlanná, hanem a nyávogó hozzáállásod.

2010. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mért lenne nyávogó a hozzáállásom? ezt fejtsd ki légyszives!
2010. júl. 18. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisasszony katonának készül?
2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, annak készülök, mert tudod nincs más lehetőségem ha vinni akarom valamire, és ha meg akarok élni valamiből
2010. júl. 18. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
12:07-es vagyok,ilyen hozzáállással tényleg ne szőjj nagy reményeket.
2010. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de nem csak ezért, hanem mert régebben is gondolkodtam azon ha nem lesz más akkor bevállalom, szóval én ezt nem úgy élem meg hogy tényleg nincs más választásom


am van a családban katona, nem egy


na de ennek semmi köze a kérdésemhez xd

2010. júl. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!