Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék a jövőben bevonulni...

Szeretnék a jövőben bevonulni katonának. (például Oroszországba) Mik az elvárások? Elég alacsony lány vagyok, van mérce? Egyáltalán hátrány az, hogy lány vagyok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Oroszországba????????

hülelány azt se tudod mit beszélsz


inkább tanuljál

2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántásból, de Oroszországba ? Ráadásul lányként ? :DDDD


Kis naiv...

http://www.youtube.com/watch?v=TR3vAhLT_W0

2010. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ...Igazán kedves vagy!

Megnyugtathatlak,tanulok egy jó ideje,de ettől függetlenül lehülyézel,és adsz egy olyan ostoba választ amire semmi szükség.

2010. júl. 22. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
hogy vonulnál be orosz katonának te okostojás??????
2010. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Másodiknak:Nem bánottál meg:D

Azzal semmi baj ha valaki őszinte....igen,Oroszország a nagy vágyam....ezek szerint azért vagyok naív,mert lányként beszeretnék vonulni katonának?Ráadsául Oroszországba? Szeretem a kihívásokat, szeretném az állóképességemet javítnai?Akarat erőm van,és kitartó vagyok.

2010. júl. 22. 13:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Hogy vonulnék be Oroszkatonának????Pont ezért tettem fel ezt a kérdést itt,mert nem tudom.
2010. júl. 22. 13:41
 7/16 Dymo ***** válasza:
92%
szerintem orosz katona csak orosz állampolgár lehet
2010. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Orosz hadseregbe akár bele is halhatsz, ráadásul maga a harcászati oktatás még mindig nem egy hűha (hacsak nem egy Szpecnaz alakulatba kerülsz, de oda meg nem vesznek fel nőt). Az sem biztos, hogy külföldiek jelentkezhetnek. Ajánlanám inkább a U.S. Armyt, vagy a Marinest. A U.S.M.C már elég kemény és oda nők is jelentkezhetnek. Vagy azt is megtehetnéd, hogy ha esetleg zsidó származású vagy (vagy mondjuk zsidónak adnád ki magad), jelentkeznél az IDF (Izraeli Önvédelmi Erők) Machal légiójába. A kiképzés és a felszerelés mind a két országban kiváló és még meg is becsülik a talpasokat.
2010. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Minden országban csak a saját nemzetiségű lehet katona..Oroszországban te nem lehetsz katona és nem azért mert nő vagy hanem mert nem vagy orosz állampolgár.Olyan esetleg lehet,hogy magyar katonaként valamilyen csoda folytán éppen kiküldenének pár katonát Oroszországba,és benne lennél te is a csoportban..de sem angol,sem amerikai,sem orosz katona nem lehetsz..(vagy próbáld meg az orosz állampolgárságot megszerezni,és akár lehetsz is katona)
2010. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is Oroszország a nagy vágyam,ezért vagyok orosz szakos....

Előttem íróknak igaza van,láttál te már Magyarországon vietnámi katonát?Nem véletlenül nem.

Lediplomázol BTK-n,megtanulod a nyelvet és kiköltözöl.Ha ez a nagy vágyad........

2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!