Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Román hadsereg miért parádéz...

A Román hadsereg miért parádézik ennyit?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom ünneplik a győzelmüket.
2020. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
ja csak ahhoz a győzelemhez nem sok közük volt..... 1916ban bukarestig mentek az osztrák-magyar, német csapatok és a háború végéig behúzták fülüket farkukat.... Utána már a végén vergődtek ott amikor már biztos volt az antant győzelme, azután pedig a francia hadsereggel nyomultak be az országba. Nagy dicsőség....
2020. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A Románok meg Győrig mentek. Amúgy tökmindegy győztesei voltak az I. vh-nak. Persze meg lehet magyarázni, hogy nem úgy volt de attól még igen.
2020. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Biztos azért mert szeretnek felvonulgatni. Nem a parádézástól lesz hatékony egy hadsereg (mondjuk a miénknél nagyobb, de nem is a magyar hadseregtől paráznak leginkább hanem a keletebbre lévő szomszédaitól).
2020. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

2#


Tudod van egy vicces, de igen igaz mondás a halálos iramból.


"Tök mindegy hogy egy centivel vagy egy mérfölddel nyersz, Ha nyersz, nyersz..."


Ergo lehet magyarázni hogy de mi meddig mentünk, meg ők csak francia segítséggel... Tökm1, a végén vesztettünk, és látjuk az eredményét...

2020. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az a dolga. Neked meg biztosan van más dolgod.
2020. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Hmm... Nem értem én sem. Romániában megvan a hadsereg napja, megvan a rendőrség napja, plusz erre rájönnek a "győzelmi" ünneplések, feldobva azt is egy jó kis parádéval.

Nem tudom miért, biztos ennyire büszkék. Az viszont biztos, hogy igen látványos, főleg, ha az összes haderőnem felvonul fegyverben. Nem tudom, hogy Magyarországon vannak-e ilyesmik, augusztus 25-én ugye van, a szolnoki repülőnap is jó szokott lenni.

2020. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
85%
A kutya mikor vicsorít? Amikor fél és amikor támadni készül.
2020. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Kisebbségi komplexus. Olyan mint, a román zászló kiakasztása a legutolsó budira is...
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutogatni az ezer éves tankjaikat meg a jó régen porosodó F-16okat
2021. febr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!