Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tekinthetők terroristának...

Tekinthetők terroristának azok a migránsok akik koronavírussal fertőzve akarnak átkelni az Eu-s határokon?

Figyelt kérdés

"A magyar miniszterelnök leszögezte: az illegális migráció és a koronavírus-járvány között egyértelműen kapcsolat van, hiszen számos bevándorló Iránból vagy Iránon keresztül érkezik, amely a fertőzés egyik gócpontja."


Jelenleg Magyarországon börtönbüntetéssel is járhat ha valaki szándékosan megfertőzi a másikat.

Az átkelni akaró migránsok pedig semilyen karantén megfigyelés alatt nem akarnának lenni, így szándékosan fertőzve másokat.



2020. márc. 11. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fertőző v. nem fertőző a privát véleményem, hogy illegálisan ne jöjjön semmilyen migráns. Pont ezért is veszélyes az illegális migráció - nem ellenőrizhetők, nem kontrollálható ki honnan jött (meg milyen szándékkal).
2020. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%

Azt nem tudom, de jelen esetben mindenképpen közveszélyt okoznának ilyen viselkedéssel, ami büntetendő.

Píszí, nem píszí, de aki szándékosan vagy gondatlanság miatt fertőz, keményen büntessék meg, legyen az magyar, zsidó, ázsiai, vagy iráni!!!

2020. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az
2020. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből hogyan sikerült kiolvasnod a terrorizmust? Ha én mezei influenzával (ami szintén egy vírusos megbetegedés) átmegyek egy határon, akkor terrorista vagyok? Érdekes lenne...
2020. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!