Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálathoz?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Én írtam, hogy jelentkeznék, nem írtak vissza.
2020. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem jelentkezéssel.

Gondolod, az utcáról besétálva bárkit is felvesznek?

2020. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
NKE alappal
2020. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Felhívod őket és megkérdezed a HR e-mail címét, majd küldesz egy e-mailt. Utána vársz... hogy egyáltalán van-e üres pozíció, vagy keresnek-e az adott időszakban pályakezdőket. Ámbátor többnyire a Zrínyi végzőseiből szoktak mazsolázgatni / az AVH-tól átvenni embereket.

Utána jön egy fizikai, majd egy sok körös pszichológiai alkalmassági, egy teljes környezettanulmány, átvilágítás. Ha azokon is átmész akkor tatatam - már fel is vagy véve.

2020. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvassatok utána.

A KNBSZ munkatársai hivatásos (néha szerződéses) katonák, tehát első lépés, hogy hivatásos katona lesz valaki és onnan jelentkezik.


Van lehetőség külső jelentkezésre is bizonyos esetekben, ha valamilyen speciális képzettségű személyre van szükségük.

2020. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Illedelmesen kopogtatni. Be engednek.
2020. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!