Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Megéri katonának jelentkezni?

Megéri katonának jelentkezni?

Figyelt kérdés
Fél éve több szakmaval nem tudok sehol elhelyezkedni mert vissza se jelentkeznek, de meg a legotvarabb helyről sem. Elgondolkodtam hogy be állok katonanak. Itthon érdemes egyáltalán?
2020. júl. 8. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmi pénzért nem hagynám magam a katonaságnál csicskáztatni... Aztán meg pik-pakk visznek ki a határra a tűző napra, télen a fagyba lesni a kerítést a családtól jó messzire, és katonáéknál nem szabad a parancsot megtagadni.
2020. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...munkahelyen ha tahó a főnök, és csicskáztat, jól beintek neki, de katonaságnál ez azért kicsit másként megy, főleg, ha durva helyzet lesz.
2020. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen szakmáid vannak?
2020. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 csak érezd. Nem én vagyok a kérdező, de se targoncásként, sem kamionos jogsival sem tudok elhelyezkedni 1 éve mert kezdő vagyok. Létező összes hírdetésre beadtam a pályázatom, hívtam akit csak tudtam, de lekoptattak. Oké, én hibás vagyok mert napi bejárós szeretnék lenni és nem cigánykodnék valamelyik zajos parkolóba. De most pl. oda sem mehetnék mert sok sofőrt kitettek, sok tapasztalt! sofőrt. (Persze én teljes mértékben vállalom , hogy velem van a baj)
2020. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!