Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan tudnék 19 éves lányként...

Hogyan tudnék 19 éves lányként katonának állni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmom hogy katona lehessek, de sose tettem érte. Egy bácsinak meséltem ma, aki mondta hogy ha a szívem és az eszem a helyén van akkor nem kell más ahhoz hogy megvalósítsam az álmaimat.


De mivel fizikailag nem vagyok a toppon (nem vagyok túlsúlyos, csak durván gyenge mert amúgy egy fekvőtámaszt nem vagyok képes lenyomni)

Hogyan tudnék fizikailag a toppon lenni, annyira hogy minél előbb bekerüljek a katonaságba? Hol tudnék jelentkezni? Mit kell ahhoz letennem? (Iskola stb)

Mit kell tudni igazából mindenről? (Jelentkezés, stb)

Válaszokat előre is köszönöm. Kérlek csak értelmes válaszok jöjjenek, a trollkodó és kötekedő népségre nem vagyok kiváncsi:)



2020. júl. 16. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Izraelitának hitközösségi igazolással kell lenned, és mehetsz ki Izraelbe.
2020. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
1+Kint a kiképzést megkapod és felerősítenek. 2 év-ha jól tudom.
2020. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Itthon csak aktatologató vagy pasi popsi-csókós lehetsz az irodán. Vagy orvosként.
2020. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
*pasi popsi-csókós vagy mindenki macája
2020. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell letenned ha csak az a cél, hogy bekerülj, legfeljebb így nem lesz majd annyi szintlépési lehetőséged. Menj el szépen toborzásra és jelentkezz. Addig meg próbáld meg fizikailag egy kicsit erősíteni magad. Ha egy fekvőtámasz sem megy, el fogsz ott vérezni az elején.
2020. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a legtobb csaj 50 kilos kategória.

Bar van egy 150 centis hadnagy csaj is, lehet bakancsostol van 45 kilo.

Szoval nincs lehetetlen.

De ne legyenek nagy almaid. A katonasag csak munkahely, es nőként 95% hogy papirmunkat csinalsz csak.

2020. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért szerinted mit csinál egy katona? Miért az az álmod?
2020. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Demér? Lehetnél bármi, érted, bármi! Szociális munkás, pszichológus, tudós, tanárnő, árufeltöltő, miért pont ilyen haszontalan munkát akarsz csinálni?
2020. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Sunshine, a barmibe beletartozik az hogy lehet katona is.
2020. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, istenem, összegyűltek itt a cicafiúk, akik alatt összedől a világ, ha egy lányból katona lesz, miközben ők a befőttesüveg tetejét nem tudják lecsavarni. Elárulom nektek: nem ő lesz az első lány, aki katonának áll. Nem olyan rendkívüli ez.


Innen sokmindent megtudhatsz:

[link]


Fizikailag mindenképpen erősítsd magad, és keresd fel a hozzád legközelebbi toborzóirodát. Sulit nem feltétlenül kell elvégezned, csak ha valami magasabb rangot szeretnél majd. De pl. már egy nyelvvizsga is előnyt jelent a szintlépésben, azt szerintem érdemes letenni időközben.


Nálunk is sok lány van, egyikük sem egy izomgizi. De vannak dolgok, amiket azért meg kell tudni csinálni, főleg az elején, szóval az erőnlétedre gyúrj rá rendesen. Aztán hajrá! :D

2020. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!