Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Fiatalok, akik katonának...

Fiatalok, akik katonának szeretnétek menni! Miért?

Figyelt kérdés

A kérdés NEM provokáció! Egyszerűen csak érdekel a motivációtok, jó lenne látni, hogy ki miért választaná ezt az életpályát.

Ami engem illet, nekem eszembe nem jutna katonának állni, ennek mondjuk lehet köze ahhoz is, hogy egészségileg abszolút alkalmatlan vagyok :D

Minél konkrétabb választ lenne jó kapni. Tehát, ha mondjuk hazaszeretet ír valaki, akkor kifejthetné, hogy ez nála mit takar és miért jön ebből feltétlenül a katonai pálya.


2020. szept. 4. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Most nem rossz a fizu és adnak lakást.
2020. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem sok normalis munkalehetoseg volt videken mikor jelentkeztem. Mas kollegam meg azert mert 10 ezerrel tobb volt a fizu mint az elozo munkahelyen.

Minden kollégámnak a munkalehetőség volt szempont, nem a hazaszeretet.

2020. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2020. szept. 4. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, 35, es 14 eve szerzodeses.

Legtobb kollega szinten 30 feletti es legalabb 10 eve van.

2020. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert van eszük.
2020. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtheted, utolsó.
2020. szept. 4. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg, hogy azok akik esztergályosnak mennek miért?..de megkérdezheted a gépészmérnököt, infromatikust, villanyszerelőt, meg a kőművest is.....
2020. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Ennek most őszintén mi értelme volt? Nem érdekelhet, hogy valaki miért választ egy pályát?
2020. szept. 4. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal kevésbé megterhelő egy átlag munkanap fizikailag, szellemileg a seregben kb. minden beosztásban, mint a versenyszférában. Ehhez képest pedig nem is olyan rossz a pénz.
2020. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!