Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minden alakulatnál szigorúak...

Minden alakulatnál szigorúak az elöljárók?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy ahol én vagyok úgy érzem magam mintha egy kutya lennék.Máshol milyen a helyzet?Mástol hallottam olyat h nálunk nincs ilyen.Alakulat nevét írjátok le.Aki ebbe jelenleg is benne van azok szóljanak inkább hozzá.
2020. szept. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Katasztrófavédelemnél is sok a szar kis életét és a kis farkát kompenzáló frusztrált scheggfej, de pl az önkormányzati és a létesítményi tűzoltóságokon inkább családias és baráti a légkör. Én is több szolgpk-nak vagyk beo-ként a jó barátja.
2020. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, kihagytam, én létesítményi tűzoltó vagyok.
2020. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol megvan egy bizonyos szigor, de vannak "rendes" elöljárók is akik normálisak és nem tolják túl a dolgot. Pötsfejek meg minden egységnél lesznek.
2020. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenutt egyforma, tapasztalt alapjan fele-fele.

De a korulmenyek is számítanak. A mostani hadnagyunk tok jofej volt mindig, de miota uj parancsnok van, akit nevezni lehetne az ev parasztja versenyre, a mi hadnafyunkon is latszik hogy muszáj szigorubb legyen.

Sőt volt pelda rá hogy egy hozzánk athelyezett tiszte mondtak az elozo alakulatnal hogy rettentően szigoru, és és brutálisan megszivtuk, keresztbe fogja megetetni a felmosorongyot.

Na kepzeld, nála rendesebb embert meg civil életben se nagyon láttam.

2020. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!