Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha kitaláltam valamit, ami...

Ha kitaláltam valamit, ami sok ember életét mentheti meg, a honvédség mely irodáját kell keresni?

Figyelt kérdés
Egy olyan technikai újítás lenne, aminek segítségével a távolból tudnának akár precíz műveleteket is elvégezni. Tudom van már hasonló cucc, de ez univerzális és olcsóbb is
2020. dec. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Kitalaltad a celtablat? :)
2020. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Meg is tudod valósítani?? Konkrétan a működése, mechanikája minden megvan?? Vagy csak van egy ötleted, ami talán technikailag kivitelezhetetlen??


Amúgy nem hinném, hogy erre a kérdésre itt választ kapsz. Ha esetleg egyetemista vagy keresd fel az egyik tanárod, sok egyetem foglalkozik ilyesmikkel.

2020. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsivá tettél, mi az ha nem titok? Nyugi nem lopom el az ötleted, ezekhez sajnos nem értel:D
2020. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 subrette ***** válasza:
100%
Ha kitalálták valamit, akkor a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalát keresd először és szabadalmaztasd a találmányodat. [link]
2020. dec. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Valóban szabadalmaztatni kell, de inkább add el az USA-nak.
2020. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgyanígy vagyok, csak az orvostudományhoz kapcsolódik, nem tudom, hogy a doktor bácsi írodája merre van. Érdekes, hogy feltalálok egy olyan gyógymódot, ami ócó és university, de a doktor báci nincsenek még itt.
2020. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik érteni a szarkazmust, tisztelt Kérdező? Ha egy jelentős feltalálást érek el pl. a számítástechnikában, szerinted adódhat olyan, hogy nem tudom hová nyújtsam be a szabadalmat? Vagy az ön esete a "vak tyúk is talál szeget" esete?

Mély tisztelettel

Dr. Dömötör Ödön

Nanotechnology Laboratory, USA

2020. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ötletem, elektromágneses impulzus hajtómű az űrtechnológia részére, csak a kivitelezés problémás még xd
2021. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!