Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valahogy belehet kerülni...

Valahogy belehet kerülni valamilyen különleges egységbe?

Figyelt kérdés
Lehet egyesek csak nevetni fognak, de full komolyan gondolom. Szóval elsődleges a brit SAS lenne, már csak a nyelv miatt is, mivel ezt a nyelvet tudom folyékonyan beszélni, és nyelvvizsgám is van. (De igazából bármelyik elit alakulat játszik az oroszon kívül). Alapvetően sportos vagyok, izmos, száraz, 14 éves koromig judo-ztam, saját súlycsoportba egész szép eredményeket értem el. tehát van küzdősport múltam. Lelkileg is erős vagyok, nem az a tipikus sírós gyerek. Tisztába vagyok azzal hogy ez az egész mivel járna, de elég elhivatott vagyok eziránt. Minden véleményt szívesen fogadok. 18/F, 172cm 68kg

2020. dec. 31. 02:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Előbb jelentkezz a Magyar Honvédségnél.

[link]


El fogják mondani, hogy mi való neked és hogy később hol és milyen perspektívád lehet. Kezdeném a helyedben az alapoknál.


[link]

2020. dec. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Talán a francia idegenlégió kell neked. Ki kell menj Aubagne-be. Nézz utána a feltételeknek.
2020. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol a világon (talán az idegenlégiót leszámítva) a normál fegyveres erőktől válogatnak a különleges egységekhez. Gyakorlatilag át kellene költöznöd az adott országba és egy teljesen új életet kezdve jelentkezni mondjuk rendőrnek, utána pedig beleadni mindent, hogy az eredményeid alapján bekerülj egy képzési programba.
2020. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ahogyan a helyesírásodat elnézem, a legjobb úton haladsz. Még az általános iskola 4. osztályos szintet sem érted el lélekben (igekötős igék helyesírása). Nos, az ilyen félkegyelműeket várja minden egyenruhás alakulat tárt karokkal...
2020. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket, kivéve a négyesnek, örülnék ha elmondanád mit írtam félre, nekem még nem sikerült megfejteni :) utolsón kívül mindenkinek ment a zöld kéz!
2020. dec. 31. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Valahogy csak belehet. Az ottlévők is bekerültek.
2020. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Be lehet kerülni 3 szó mucikám.

Tényleg általános ötödikben kiröhögnek, ha nem tudod.

Ezért mondom, hogy nyugodtan állj tróger egyenreuhások közé. Ott a helyed :)

2020. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan egy szón hisztize ennyire?:D lefogadom hogy valami lecsúszott nyugdíjas vagy
2020. dec. 31. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem folytasd a küzdősportokat. Minden fegyveres testület egyforma, a rendőr vicceket meg ismered ugye☺

Tisztelem akik úgy gondolják hogy a gyengék megvédése a legszentebb feladat, de sok katona a szalag mellől került be. Itt ami gömb azt cipelik ami kocka azt meg gurítják. Tanulj, edzél amennyit csak bírsz, járj túrázni, lövészetre... Civilben is lehetsz katona és sok katona zubbonyban is egy kisfiú...

2021. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében az összes nemzeti hadsereg úgy működik, hogy csakis hivatalos állampolgárok csatlakozhatnak, tehát pusztán magyar papírokkal nem terem számodra babér külföldön. A különleges alakulatokat már most elfelejtheted, a külföldi múltaddal sehol sem fogsz átmenni az átvilágításon.


Ami szóba jöhet külfölddel kapcsolatban, azok az idegenlégiós jellegű katonai egységek. Európában jelenleg négy ilyen működik, de egy magyar ember számára csakis a Francia Idegenlégió érhető el. Ez nem különleges alakulat, hanem reguláris erő, de érdemes lehet elgondolkodnod rajta. Az interneten nagyok sok infót találsz róla.


Viszont adja magát a kérdés, hogy miért zárkózol el az elől, hogy a magyar különleges erőknél szolgálj. Igen magas szakmai színvonal jellemzi őket, Európában benne vannak a top10-ben, és NATO-berkekben is komoly elismertséget harcoltak ki maguknak.

2021. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!