Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » BA Különleges Rendeltetésű...

BA Különleges Rendeltetésű Danár Kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval Szolnokon volt a KMZ és a 88-as zászlóalj. Őket összevonták és így jött létre a MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandár (tudom hogy korábban ezred volt). A kérdésem hogy akkor most már "normál" (nem különleges műveleti) katonák nincsenek is Szolnokon? Vagy a Dandárnak vannak nem különleges műveleti zászlóaljai is?

2021. jan. 18. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy másik válasz alatt egyébként azt olvastam hogy vannak ott gyorsreagálású erők is, ők lényegében a 88-asok "utódjai"... ez mennyire igaz?
2021. jan. 18. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak sima katonák is
2021. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NemethMartin válasza:
Hogyne lennének ott az "utódok" apum aki ott szolgál ha jól emlékszem azt mondta hogy a 88 között is van két század/ezred/zászlóalj (nem tudom pontosan) a 87 és a 88 az egyikbe a vannak a páncéltörők az aknavetősök műszakiak. A másikba a logisztikaiak vannak. A bercsényiben ugyan így csak ott 34/33.De ha a számokkal hülyeséget mondtam akkor előre is elnézést kérek.
2021. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó nagy hülyeséget mondtál, bocs...
2021. febr. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!