Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Középiskola mellett ÖTT?

Középiskola mellett ÖTT?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy középiskolai tanulmányaim során jelentkezek Önkéntes Területvédelmi Tartalékosnak (elmúltam 18, és két év múlva lesz érettségi). Azokat kérdezem, akiknek van hasonló tapasztalatuk, hogy mennyire befolyásolja az iskolai életet, mennyire megoldható a kettő és egyáltalán jó ötlet-e?

2021. febr. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Megoldható, ilyen helyzetben csak nyári szünetben hívnak be.
2021. febr. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Én középiskolás voltam, engem lazán behívtak péntekenként is, suli időszakban. Aztán csodálkoztak, hogy nem tudok menni,mert elhasználtam a szülői igazolásaimat. Ez 1 éve volt,m most a leszerelést fontolom.
2021. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2, ezt nem igazolja a Honvédség?
2021. febr. 25. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazolni igazolta, de az osztályfőnököm nem fogadta el, s sztem igaza volt. Utolsó évem volt, sok lett volna így utólag a havi 1 péntek hiányzás mindig. De azt se értem, h az itteni toborzóiroda miért nem rakott be nyárra, mert nyáron az egyetemistáknak van egy 3 hetes összefüggő kiképzés.
2021. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!