Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A németek megnyerték volna a...

A németek megnyerték volna a világháborút ha sikerül az a tervük hogy kutyákat képeznek ki arra hogy katonák legyenek?

Figyelt kérdés

A német hadsereg személyesen Adolf Hitler parancsára elkezdte a kutyák beszédre tanítását,illetve a felokosítását és kiképzését arra hogy tankokat(pl e-100,e-75) vagy vadászgépeket(he-162,hs-132) tudjanak kezelni.



Ha ez sikerül nekik akkor több ezer új katonátja lett volna a nagynémet birodalomnak,amivel már hasonló nagyságú haderőt lettek volna képesek felállítani mint a Szovjetunió,de jobb minőségű felszerelésel.


[link]


[link]


[link]



Ezzel győzhetett volna Németország?



2021. ápr. 10. 10:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

#7

Az olyanok, mint te, akik mindenfélét belelátnak egy kib@szott kommentbe, úgy felbírnak b@szni, mint azok, akik mondjuk fel akarnak 1 v 1-be állítani....

2021. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Felállhatunk 1v1-ben, csak az meg nem szokása az internetharcos komcsi fajtádnak.
2021. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12

Mond b@szki! Miért nem bírod felfogni, hogy semmi közöm a komcsikhoz? Baj van a felfogásoddal, bro? Mert, ha igen, akkor valami megoldást találnod kell rá!


Amúgy, ha akkora komoly tudású "hazafi" "német" harcos vagy, akkor miért a magyar internetet használod? Vagy miért nem vagy Németországban?


Ha annyit tudsz, akkor válasz ki egy számodra tetszőleges Waffen SS hadosztályt, és mond el a történetüket! Én meg elmondom az LSSAH sztoriját. Oksa??

2021. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, nem német, és nem vagyok náci sem. Hazafi az igen, ebben igazad van. Még a fasiszta címkét is vállalom.


Aki szerint "német imádat" az, hogy valaki felemlegeti a szövetségesek bűneit is, az vagy elmebeteg, vagy komcsi. Megtiszteltelek annyival, hogy az utóbbit feltételeztem rólad. A lelkiismeret-furdalásos része a kommentednek is igen aranyos. Ha te szerinted nem lehet beszélni a holokausztról , meg úgy általában a nácikról, bezzeg ugye a csapból is Drezda folyik, akkor visszavonom a komcsizást, és simán elmebetegnek titulállak.

2021. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

#14

A holokausztot miért kevered bele? Nem arról volt szó.


Arról volt amúgy először szó, hogy a németek harci kutyákat akartak bevetni, vagy sem? Aztán írtál egy közhelyet, ami ez "a történelmet a győztesek írják". Ez a szöveg egy kib@szott közhely.... Ezt így picit árnyaltam, de te mivel, rajongsz ezek szerint a fritzekért, kikeltél magadból..


"Aki szerint "német imádat" az, hogy valaki felemlegeti a szövetségesek bűneit is"


Agyas, nem erre céloztam, látom értőolvasás kettes volt anno... Az a német imádat, amikor a kommentelők és a posztolók ajnározzák a német katonát, hogy az milyen jó volt, milyen jó volt a Tiger, meg a messer, meg a Stuka, meg az U Boot. De amikor valaki leírja a Tiger hiányosságait, egyből lehülyézik, lekomcsizzák...


Én elismerem, a német hadsereg, mint katonai szervezet, kiválóan működött, kiválóan ki voltak képezve, remek haditechnikával rendelkeztek, akkoriban páratlan harcászati eljárások mellett dolgoztak. De könyörgöm, attól még ellehet ismerni az amerikai, a szovjet, az angol meg a lengyel katonák teljesítményét is, sőt a lesajnált a franciákat is. Ott mindenki abban a helyzetben a saját hazájáért megtette azt, amit kellett.


Attól függetlenül, hogy elismerem a német katonák tudását, helytállását, a népirtásokkal nem fogok egyetérteni. Ahogy a szovjet kommunizmussal sem értek egyet, sőt ugyanúgy megvetem a bolsevikokat, mint a nácikat, egy kutya mind a kettő.


Attól, mert veled valaki nem ért egyet valamiben, nem kellene lekomcsizni... Mert ez egy sértés. Amúgy meg b@ssza meg, nem a szovjetekről volt egy ilyen kérdés kiírva g@ci... Írjál ki egy kérdést a szovjetekről, és akkor leírom oda is, hogy miért volt undorító a szovjet rendszer.


Bazzeg.... Felk@relsz szombat délután az egysíkú vádaskodással. Mi a gyászért nem lehet ellenvéleménye valakinek? Meg miért lesz egyből komcsi?? Warum? Why? Hmmm?

2021. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú, mi van itt gyerekek.
2021. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Most mivan veletek?


A komcsikat mindenki utálja,a németeket(nem a nácikat)csak a fanatikus balosok.

2021. ápr. 10. 16:32
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

#17

A fiatalember belém állt. Én leírtam egy véleményt, de egyből lekomcsizott. Nekem ez rosszul esik, és zavar, mert aljasan rágalmazott. Oké, hogy egy anonim oldal, de akkor is rosszul esik, ha valaki látatlanban vádaskodik, meg szidalmaz.

2021. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy nem tudom nekem szántad-e hogy van más a kötekedésen kívül vagy csak ez megy, de az nem kötekedés volt hogy le mertem írni sehol sincs arról szó amiről beszélsz. A cikkek annyit írnak, hogy a kor etológusai közül akadtak bőven akik úgy gondolták hogy a kutyákat meg lehet tanítani akár beszélni, írni, vagy sok egyéb olyan dologra amit akár katonai szempontból is hasznosítani lehetne és Németországban támogatták az ezirányú kutatásokat [bár az jön át, hogy ezt nem vitték túlzásba]. Elsősorban azt emelik ki hogyan alkalmazhatták volna őket tábori őrként.


Most te ebből hogy varázsoltad össze azt, hogy Hitler parancsára kutyákat kezdtek kiképezni abból a célból hogy tankokat, meg vadászrepülőgépeket vezessenek, és még azt is sugallod mintha ebben valós lehetőségét látta volna bárki is annak, hogy megfordítják a háború kimenetelét. Nem kötekedés csak állítasz valamit amiről nincs szó a forrásaidban, szóval kérünk hiteles forrást, olyat ami nem mesekönyv hanem a szakmai kritikák tüzében is megállta a helyét. Köszi.

2021. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A szakmai írások megsemmisültek a háború alatt,csak elbeszélések maradtak ránk,de igenis reális a dolog.


Adolf Hitler imádta a kutyákat és úgy gondolta hogy nekik is ki kell venniük a részüket az árja faj fennmaradásáért vívott harcból,a második világháborúból.

2021. ápr. 10. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!