Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 1944-ben melyik három SS...

1944-ben melyik három SS hadosztály vonult be Magyarorszára?

Figyelt kérdés
nem a Hunyadira és a Hungariara gondolok, hanem a külföldiekre, amiket idevezényeltek
2010. aug. 21. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok csak, hogy a Panzer Lehr egyes részei meg az SS-Polizei hadosztály volt itt Magyarországon. Amúgy miért kérded? :)
2010. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne náluk keresd nagyapád hulláját.
2010. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Colonel ***** válasza:

Csak 1944 érdekel?

Magyarországi harcokról, illetve hogy kik vettek részt benne itt olvashatsz némi információt.

[link]


+ Ajánlom még ezt az oldalt:

[link]


Konrad 1,2,3 hadműveletekről olvass, illetve a Tavaszi ébredésről. Ott bőven vettek részt a harcokban SS alakulatok is.


Vagy a Margaréta-tervre kérdezed?

2010. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyapám a Ludovikán végzett, harcolt az orosz fronton tüzértisztként, és '94-ben katonai dísztemetés keretében helyezték végső nyugalomra Budapesten.A saját nagyapád hulláján gyalázkodj ne az enyémen!
2010. aug. 23. 19:31
 5/6 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat.Azért kérdeztem mert érdekel ez a korszak és ezt a dolgot nem tudtam.
2010. aug. 23. 19:34
 6/6 Colonel ***** válasza:

16:39-es vagyok.

A parasztokkal nem kell foglalkozni. Szerintem azt sem tudja miről szól a kérdés. Sajnos itt rengeteg a műveletlen f@sz.

Ha érdekel akkor az általam leírt hadműveletekről olvass, illetve a linkeket böngészd. Dr. Számvéber Norbert könyveire keress rá a neten, és azokból vásárolj, elérhető áron vannak és a legjobb szakkönyvek.

2010. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!