Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ha a második...

Szerintetek ha a második világháborúban tudták volna, hogy milyen lesz a mai világ hagyták volna nyerni a Németeket? Esetleg egy másik háború kimenetelén változtatott volna?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani senkit, de az akkori korban az emberek 80%-a utálta a melegeket,transzikat és a színes bőrűeket, szinte ebből áll az egész mai világ és a média. Szivárvány meg BLM. Láttam egy videót és elgondolkoztam rajta, hogy szerintem ha tudták volna mi lesz évekkel később a világban akkor nem áldozzák fel magukat az akkori emberek. Lehet sokkal jobban azonosultak volna az 'ellenség' elveivel.

#háború #világ #elvek #kifordultvilág
2021. ápr. 30. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Mivel nem tudjuk milyen lett volna abban az esetben a világ, csak sejtéseink lehetnek, ezért nincs összehasonlítási alapunk.


Ellenben ami a vilagfájdalmadat illeti, itt Magyarországon 56 óta élünk háború nélkül, és a korábbi történelmi korokhoz képest magasabb életszínvonalon. De szerintem azok az amerikaiak, akiket anno besoroztak a második világháborúba, elcserélnék azt a korszakot arra, ami most van ott, bármennyire is népszerű manapság pattogni, hogy milyen rossz lett a világ...

2021. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem ebből áll a mai világ. De ha te csak ezt veszed észre a 21. századból, lehet el kéne gondolkodnod, hogy mi lehet ennek az oka.
2021. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Öregapám mondta mindig, hogy milyen jó nekünk, békében, nyugalomban, bőségben felnőni. Hogy nem lövik porrá az otthonunkat, szarásig vannak a boltok kajával, nem lincselnek meg azért az utcán meg mást gondolsz, úgyhogy becsüljük meg.
2021. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes elgondolkodni, hogy ha tudták volna hogy a gyerekeik 80%-a kipróbálja a meleg szexet és 35%-uk transz lesz, akkor nem kaptak volna-e agyvérzést.


Én még a szocializmusban jártam iskolába. A felvilágosító könyvekben még a homoszexualitást ferdehajlamként írták le, mint egy betegséget. Ide került a szörnyő, lábfétis, nejlon imádat. Azt írták óvakodni kell az ilyen pszichopatáktól, mert bűnelkövetők. Aztán oda lett a világ, hogy kábeltévé erotikus csatornáján nappal is mennek ezek a fétises műsorok.


Nem tudni mi lett volna

2021. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elején írtam, hogy nem akarok megbántani senkit, nem érdekel ki mit csinál az életével. Egyszerűen csak érdekel ez a 'mi lett volna ha' téma. Hogyan gondolkoznak mások.
2021. ápr. 30. 10:45
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
3: így van, ezek a boldog békeidők, amikor nincs háború. Lehet panaszkodni, hogy milyen sok rossz dolog van, meg hogy máshol jobb, de ez csak azt mutatja, hogy az emberek a jó dolgokat magától értetődőnek veszik
2021. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Ilyen fős világot senki sem akart.
2021. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"Szivárvány meg BLM."


Szánalmas, ami már a futball meccseken is megy! A meleg jelképekkel feldíszített futballisták térdre ereszkedve alázkodnak meg minden alkalommal, meccskezdés előtt.

Szégyen!

De hát, van az a pénz!

2021. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Jajj de fos vilag, fúj, a melegek melegek gusztustalan dolgokat csinálhatnak, ahelyett, hogy egymást gyilkolmánk a frontvonalon.
2021. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

A normális embereket nem érdeklik a melegek. A látesbúzák szoktak folyton ezen kattogni.

El kellene kezdened élni és nem a szobádba begubózva kurucinforól meg origoról tájékozódni a világ olyan történéseiről, amik téged nem is érintenek. Egész nap ezeken rágódsz és hergeled magad, ahelyett, hogy élveznéd az életet.

Ha a második VH-s amerikaiak látnák, hogy mi lett a kis emberek gazdasági helyzetével az USA-ban, hogy nem tudnak pár évente autót venni, meg 5-10 év alatt házat saját megtakarításból. Akkor emiatt lennének kiakadva, nem pár meleg miatt.

2021. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!