Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Be vonulhatok a hadseregbe?

Be vonulhatok a hadseregbe?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje foglalkoztat, hogy bevonuljak katonanak. A csaladi kapcsolatom a parommal nem felhotlen, nem szeretek itthon lenni. Dolgozom haza hozom a penzt fizetem a rezsit stb. Ugy erzem ez egy hasznos dolog lenne a szamomra. Jelen pillanatban 28 eletevem toltottem be. Nem vagyok tulkoros? Mennyit keres egy katona ma Magyarorszagon? Elkotelezett vagyok efele, 85kg a testsulyom es nem izmos de fitt vagyok, bar eddig ulo munkat vegeztem (irodait). Elore is koszonom a hasznos valaszokat. Illetve ha valaki a felteteleket es a jelentkezes modjat meg tudna nekem adni azt megkoszonnem.

2021. máj. 6. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Amikor majd azzal viccelődnek, mindenki katonának születik, de a többség továbbtanul, gondolj majd arra, még a bevonulhatok igekötős igét is képtelen voltál leírni önállóan. Igen, ezt úgy is képtelen voltál, hogy a helyesírás ellenőrző jelezte, nagy baj van.

Gondolj majd arra, még arra is képtelen voltál, hogy egy alapvető guglizást megcsinálj.

Épp a te buta, életképtelen fajtádat várja tárt karokkal a hadsereg. :)

2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megtortent a googlezas kedves valaszolo. Szerettem volna hasznos tanacsokat kapni, es masok velemenyet elolvasni. Telefonrol irok, ez nem kifogas de jogos amit irtal sajnalom a helyesirast. Bar a kerdes lenyege nem ez volt, de koszonom az eszrevetelt. Sajnos mindenki a hibat keresi a masikban de jogos amit irtal. Esetleg tudnal hasznos tanacsot adni ezzel kapcsolatban? Nem ismerjuk egymast igy kerlek ne abbol itelj meg ahogy irok. Odafigyelek innentol kezdve az irasomra. Ez egy hirtelen kerdes volt egy elkeseredett kerdezotol. Koszonom a kritikat. Annyit meg hozzafutnek, hogy gyermekem nincs tervben volt sajnos nem jott ossze es talan ez az oka annak, hogy parommal igy megromlott a kapcsolat. Ezt csak azert irom, hogy akiben van egy kis emberseg aterezze a mondanivalom. Koszonom!
2021. máj. 6. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hibakeresés volt, ne haragudj. Alapvető személyiségképet rajzoltál fel magadról néhány mondatban.
2021. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a valaszt. Mint irtam teljesen jogos volt a valasz. Tudsz esetleg hasznos tanacsot adni azzal kapcsolatban, hogy kezdjek bele? Elhivatott vagyok ezzel kapcsolatban. Sajnos nincs ismerosom aki katona. Probalkozom az interneten segitseget kerni ezzel kapcsolatban, mert itt nagyobb esely van arra, hogy olyan szemelyt talaljak aki tobb informacioval szolgal nekem mint a sima google. Olvastam ezzel kapcsolatban sok kerdest. Olvastam sok valaszt is, de ami engem erdekel arra konkretumot nem. Nem szeretnem senki draga idejet rabolni, csak szeretnek valaszt kapni azokra a kerdesekre amit foltettem. Elolvastam a jelentkezes modjat. Tetelesen fel vam sorolva, hogy s mint tortenik. Ha ebbe belevagok nekem sajnos a munkahelyem nem engedi meg azt, hogy ennyi idot kihagyjak. Mindenkepp szeretnem megprobalni. Rengeteget gondolkoztam rajta es teljes mertekben elkoteleztem magam. Azert tettem fel a kerdeseim, hogy tovabbi infotmaciohoz jussak.
2021. máj. 6. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező valóban buta, de te meg egy nemzetellenes agyhalott vagy, #1.
2021. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Menj be egy toborzóirodába és ott kérdezd meg. :)
2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lényeges a testsúlyod, sem az hogy milyen munkát végeztél korábban. Van egy meghatározott fizikai és pszichológiai alkalmassági vizsgálat. Azon kell megfelelni. Nem túl kemények a fizikai alkalmassági követelmények - ha valaki jó kondiban van és rendszeresen sportol akkor meg tudja ugrani a szintet. Aki viszont tornaórán futott utoljára és nem tud 20 fekvőtámaszt, avagy húzódzkodást sem csinálni az nyilvánvalóan nem fog átmenni rajta.
2021. máj. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
1 es minden szava igaz
2021. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1# mennyire értessz drága elvtárs a fegyverekhez hogy egy 50 méteres lövsénél a hasaló embert aki mellé mozog is valamennyire és kb 30 km/h-s északi irányba fúj a szél mennyire kell mellé célozni és merre és mennyivel fölé hogy eltaláld na? A nagy végzettségeidell meg tudnád mondani? Vagy a pozíciódtól számított pontos koordinátát ahol mondjuk ellenséges mozgás van.

Vagy egy pilótának tanuld meg hogy kell vezetni a gripent vagy harckocsizóként hogy azt hogy kell irányítani lőni vele. Vagy kerülj be a különleges erőkhöz ahova alapból olyan matematikai tudás kell amit valszeg te soha az életeben nem fogsz tudni akkor ki is a hülye😉

2021. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1# Pont a te megkeseredett hulladék fajtád miatt tart ott az ország ahol. Azt még hozzátenném hogy a Honvédségben nagy számban vannak az altisztek és a tisztek, a legénységi állomány pedig arról híres hogy komoly felbecsülhetetlen értékű nemzetvédelmi tapasztalataik vannak. Te pedig valószínűleg még az altiszti követelményeknek sem felelnél meg se fejben se pedig fizikailag szóval jobban tennéd ha elkussolnál.
2022. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!