Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki linkelne nekem hivatalo...

Valaki linkelne nekem hivatalos magyar honvédségi rádió "beszélgetést"? Mivel kéne egy videóhoz amit csinálok és sehol nem találok maximum egy fél perceset

Figyelt kérdés
Bocsánat azért ha valamit hülyén írtam csak sok dolgot ugye nek hagy írni a GYIK
2021. júl. 18. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
? Mi kéne? Interjú egy honvéddel? Vagy toborzó videó?
2021. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrét rádió (nem beszélgetés csak nem ugrik be a neve). El próbálom magyarázni. Konkrétan rádió kommunikáció egy misszióban. Nem hiszem hogy titkos lenne főleg hogy amerikaiból millió van fent yt-n
2021. júl. 18. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Keresel egy rövidhullámú Kiwi rádiót az interneten és megkeresed magadnak! Ha te megtalálsz egy ilyet, az nem ütközik törvénybe, de ilyen rádióforgalmat publikálni nagy nyilvánosságnak igen. Ugyanis rádió forgalmazásnak hívják azt, amit nem tudtál pontosan megnevezni. Annyit segítek, hogy minden hétköznap tudsz találni.
2021. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!