Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnád, hogy büntetést...

Támogatnád, hogy büntetést kapjanak a Magyarország rendjét és törvényeit semmibe vevő erőszakos migránsokat?

Figyelt kérdés

Áttörnek a kerítésen, megtámadják a rendőröket, lopnak, rongálnak, könnygázt fújnak a határőrökre, mi meg udvariasan visszakísérjük őket a határra?

Ez azért nem áll arányban, vagy börtönt kellene kapniuk, vagy legalább jól elpáholni őket, ahogy a románok teszik, ott van kockázata a határsértésnek, nem is nyomakodnak ennyire.



2021. júl. 28. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Egy jogállamban törvények vannak, amelyek megszabják, hogy milyen tettért milyen büntetés jár. Ezt kell alkalmazni rájuk is, nem ad hoc büntetéseket kitalálni.
2021. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Elnézést, a kérdést próbáltam átfogalmazni és nem a legjobb formában maradt végül.

Szerintem dukálna nekik 3-6 hónap elzárás és hogy ne terhelje a költségvetést anyagilag, dolgoztatni kellene őket, hogy kitermeljék a fogva tartás költségeit.

Visszaesőknek egy, két év járna, de kiváltható lehetne három hónap húsz karikásostorral történő ütéssel, ha lehetne választaniuk, annak bizonyára örülnének.

Úgy félnek ezek a munkától, mint ördög a szenteltvíztől, mindjárt lecsökkenne a határsértők száma.

2021. júl. 28. 15:19
 3/27 A kérdező kommentje:

N1

Na de most megtámadták Ásotthalomnál a rendőröket, ezért már csak járna pár év börtön mindenki számára.

2021. júl. 28. 15:21
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Árnyaljuk már ezt a történetet, kedves kérdező.


Ezek a migránsok a szerb oldalról átfujtak némi könygázt. Oda nem mehet a magar rendőr. Ha itt elkapják (hidd el) kap egy jó nagy ruhát amíg visszaksérik a határátkelőhöz.


Egyébként pedig a törvényeink alapján el lehet ítélni. Csakhát akkor be kell léptetni az országba, el kell vinni egy magyar bíróságra, majd börtönbe. Utána hová teszed?

2021. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem éri meg becsukni őket, mert nem termel a munkájuk annyi hasznot, mint amennyibe az elzárásuk kerülne. Egyszerűbb a kiutasítás, nagy összegű pénzbüntetés.
2021. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Ne kapjanak börtönt, ne etessék már őket az én adómból. Jobb összehangoltság kellene az egyes országok szervei között. Ha szerb oldalról támad, rongál kerítést stb. akkor a szerb rendőrök kapcsolják le és pszízés helyett be egy rabszállítóba s vigyék vissza ahonnan jött ott agresszorkodjon (ha jó legyünk humánusak, ha ott háború van, akkor ne oda hanem valamelyik menekülttáborba zsuppolják ki, mindegy csak jó messze legyen).
2021. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 molnarmarcell21 ***** válasza:
7%

A magyar államot miért nem akarja itt senki ilyen példás büntetésekkel statuálni? :) Hat éve folyamatosan törvényt sértünk a menedékkérőkkel szemben.


Szerintem minden magyar menjen kényszermunkára, hogy ledolgozza a büntetésének költségeit :p

2021. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
#7 akkor adj be külön kérelmet hogy te szeretnél a lakásodba fogadni pár migránst és etetni-itatni akarod őket. Kíváncsi vagyok hogy ha a cehet neked kellene állni akkor is ilyen lelkes lennél-e.
2021. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Csak megjegyzem: ez egy kérdések és válaszok írására késztett fórum, nem fideszes propagandaoldal. Ezért hagyjuk a propaganda meséit és lelkes hívei gazdag fantáziáját. Beszéljünk valós problémákról. Miért akarják balekok irányítani az országot?
2021. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

N4

A támadás akkor is támadás, így talán még súlyosabb, mert idegen ország területéről támadtak hazánkra, szerintem diplomáciai jegyzékben kellene tiltakozni a szerbeknél.

2021. júl. 28. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!