Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar katonaságon milyen...

A magyar katonaságon milyen kiképzés van?

Figyelt kérdés
Mennyire edzettek a katonák?
2021. júl. 29. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez sok mindentől függ.

Egy tartalékosnak nem kell különsebben edzettnek lennie. Dagadt öregemberek is vannak köztük. Mondjuk én ezt nem engedném mert szerintem szégyen hoz az egyenruhára de ez van.


harcoló alakulatoknál meg ha nem csak közkatona akarsz lenne, hanem altiszt, akkor azért ott nem árt a jó erőnlét. Futni mindenképp kell tudni

2021. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Értem amit mondasz, de azért nem kéne ilyeneket mondanod olyanokra, akik egész életüket a katonaságra szentelték. Sokkal tapasztaltabbak, mint a fiatalok, és lehet még az erőnlétük is elég jó.
2021. júl. 29. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapkiképzés mindenkinek és utána feladatkör függvényében a többi (tüzér, harckocsi stb.) majd az adott eszköz használatára van képzés.
2021. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

2

Én tisztelem aki egész életében katona volt, de egy elhanyagolt igénytelen test az rontja a honvédség presztizsét. És itt most nem a sörhasra gondolok, hanem a tényleg mangalicakanokra.

2021. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Hallod egyes, fél órája röhögök a dagadt öregemberes mondaton, de nem tudom miért.. XDDD
2021. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

5

:D hát örülök hogy sikerült valakit megnevettetni. :) a nevetés jó, egészséges.

2021. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerelj fel, ha eléggé tökös - és alkalmas - vagy hozzá kérdező és próbáld ki!
2021. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
A fizikai alap a Cooper-tesztre épül - korosztályok és nemek, ismétlésszámok és a futás ideje szerint csoportosítva.
2021. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A fizikai 3200 méter futás. Van erre egy szintidő már fogalmam sincs mennyi, de én 24 évesen 15 perc alatt futottam, az megfelelő volt.

Fekvőtámasz van még, meg felülés. Ezek sem egy nagy valami. Igazából azt mondanám neked, hogy aki erre sem képes azt tényleg ne menjen katonának, mert az lusta és akaratgyenge.

2021. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag bárkiből lehet katona.
2021. júl. 30. 07:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!