Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az észak-afrikai és közel-k...

Ha az észak-afrikai és közel-keleti muszlim államok (tömegpusztító fegyverek birtokában) gondolnának egyet, és egy "pániszlám" szövetség keretein belül megindulnának Európa ellen, akkor nagyjából hol tudnák megállítani őket az európai országok erői?

Figyelt kérdés
Eljuthatnának akár Német- és Franciaországig, vagy a Benelux államokig? (Európa nagy része pedig muszlim megszállás alá kerülne 1-2 év leforgása alatt?)

2021. okt. 7. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A történelem ismétli önmagát. Egész nyugat nagy ivben tojna rá ha Kelet és Közép Európát megszállnák ismét a Bugrisok. Olaszország Ausztria Németország határtól keletre hagynák, sőt talán ide is invitálnák őket 50-150 évre. Ismét.
2021. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Bent vannak már pár millió, főként fiatal, edzett "katonával" a nyugati országokban. Ha kitörne egy háború, akkor ezeket is bekapcsolódnának a harcokba, hatalmas káoszt okozva a hátországokban, szerintem nagyon hamar megvetnék a lábukat hivatalosan is Európában, mint ahogy erre már volt is példa.
2021. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fonyod ***** válasza:
59%
#5 nem tudom hogy érted azt hogy ,, Kb mint amennyit egy kapitulált/megszállt Izraeltől zsákmányolnának ", kezdjük ott talán hogy Izraelnek van afomfegyvere az arabok akkor még nincs.
2022. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

=13


Szerintem szövegértési problémád van, már ne haragudj...

2022. jan. 7. 17:12
 15/15 Fonyod ***** válasza:
54%
#14 Mièrt? Izraeltől semennyire atomfegyvert nem zsákmanyolnának mert az izraeliek leb*sznának oda egy atombomvát oszt kész
2022. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!