Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonáknak milyen érzés,...

A katonáknak milyen érzés, hogy most kórházakban segítenek emberéletet menteni?

Figyelt kérdés
A katonák azt tanulják és gyakorolják, hogy miképpen kell embert ölni, most pedig a gyógyításban/egészség megőrzésében kell részt venniük.

2022. jan. 1. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tevedsz! Katona = honvedo ... tehat eredendoen az a dolga, hogy megvedje a civil lakossagot ... csak attol katona, mert nekik van nagy puskaja is.
2022. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt vágod ugye, hogy katona orvosok dolgoznak a kórházakban?

Plusz ott van a Honvédkórház, ahol mindig is katonák dolgoztak.


A bejárati ajtóknál álló katonák meg nem gyógyítanak.

2022. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahonnan én nézem, egy pisztoly, puska, gépkarabély, legfeljebb erős ólomhiány esetén alkalmas gyógyításra. A katonáknak ezek az alap szerszámai, amivel mind megtanul bánni. A katonaorvos egy határeset, de most nem ezeket az eszközöket használják, amik (ha tévedek javítsatok ki) emberélet megrövidítésére tervezett célszerszámok, hanem épp ellenkezőleg, akár csak adminisztrációval útba igazítással, de az emberélet meghosszabbításán dolgoznak. Szerintem ez ellentmondás. Kapnak segítséget ennek a feloldására?
2022. jan. 1. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Most a vírus ellen harcolnak.
2022. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A katona érzésekért végzi a dolgát, hanem feladatot kap amit legjobb tudása szerint végrehajt. Most a kórházakban van szükség, meg a rendfenntartáshoz élőerőre - oda vezénylik és végrehajtja a feladatát. Mondjuk fizethetnének naponta többet is...
2022. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te egy percig sem voltál katona.
2022. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A katona parancsot hajt végre.

Kiképzik, hogy mely helyzetben miként lássa el a feladatát és amikor parancsot kap egy feladat végrehajtására, akkor végrehajtja azt a képzettsége szerint. Nem érzelgősködik, - végrehajt!

2022. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
46%
60 éve az én keresésemre vezényelték ki őket, amikor eltévedtem, és kint éjszakáztam az erdőben.
2022. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szólok hozzá mert holnap indulok a KFOR keretein belül koszovóba megy ki a honvédelmi miniszter nem szivesen megyek így hogy őt kell kisérni de még mindig jobb mint ott a kórházba a többiek csak rosszat mondanak róla az emberek gyűlölik ott őket ezért éri meg a különleges műveletisekhez menni ahogy én tettem mert így kissebb eséllyel mész ki álni a kórházba
2022. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!