Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen rendfokozatra és...

Milyen rendfokozatra és beosztásra számíthatok önkéntes műveleti tartalékosként, ha jelenleg a honvédség számára adaptálható szakon vagyok elsőéves hallgató?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 15:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, az alattival be sem érném
2022. jan. 18. 22:46
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

"ha jelenleg a honvédség számára adaptálható szakon vagyok elsőéves hallgató?" Ez most honvédtiszti karra utal vagy civil egyetemen?


Ha a HHK-ról leszerelsz, akkor hasonlóan alá kell írni az én időmben 4évre, most talán már a duplája 8, de úgy hallottam jövőre nőni fog 10 évre, és legénységi beosztásba vesz a honvédség(nincs semmi hasznosítható tudás,így természetesen kizárt az altiszti beosztás), így nem kell fizetni, viszont le kell húzni az éveket, vagy perkálni kell. Régen még 4évvel meggondolta az ember, 8évvel viszont nem tudom van e ilyen hülye. Beosztást pedig így nem lehet megmondani, attól függ hova fognak rakni.

2022. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Civil egyetem


A honvéd tisztjelöltek nem őrmesterként kezdenek és utolsó évben zászlósok lesznek, legalábbis én ezt olvastam

2022. jan. 23. 18:13
 14/22 anonim válasza:
51%
Na itt senki se volt katona 😅 szakaszvezető lesz a kezdő rendfokozat minden tartalékosnak. Közlegény az nem is volt soha itthon 🤣 honvéd az nagyon régen, sok éve már közkatona van, ez a rendfokozat nélküli
2022. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Szegény szakaszvezető, kinek tud akkor parancsolni? Az ezred kutyájának?
2022. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

15# nembaj megnézte szegény gyerek a neten hogy milyen rendfokozatok vannak azt benyögte ide.

Egyébként 14# virágszálam tudod hogy szólítanak meg? Mit tudom én úgy hívnak hogy kovács akkor kovács honvéd neked meg mondani kell hogy p. PARANCS vagyis alapból megbukott amit mondtál

2022. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi mindig narancsot mondtunk, persze csak óvatosan.
2022. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként a honvédség oldalán több egyetemista szakaszvezetőt is látni, de az összes területvédelmis, én műveletisnek megyek
2022. jan. 24. 20:33
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
#4 Az #1 adott válaszodban a lényegre, a legfontosabba tapintottál.
2022. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8 általánossal szkv rendfokozat,ÖTTnél legalábbis ÖMTnél nemtudom. de mint írták többen is,több a tiszt mint a baka. diplomával Hdgy vagy,ezt borítékolhatom neked.
2022. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!