Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Na most hogy itt egy lehetsége...

Na most hogy itt egy lehetséges háború a szomszédban, lehet teljesen a sorkatona mániás boomerek álma?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy visszahozzák a sorkötelezettséget a krízisre hivatkozva? (Ha oroszország megtámadná ukrajnát)

2022. jan. 27. 09:09
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Teljesül*
2022. jan. 27. 09:10
 2/33 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem vetted volna észre még mindig a boomerek álmát alusszuk és ez ígyis lesz még pár évtizedig.

Ők márcsak ilyen génhibásak. Szeretik tönkretenni a világot.

2022. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán.
2022. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Csak szólok, pont azokat szólod le, akik személyes tapasztalat után szokták mondani, hogy soha többé sorkatonaság.
2022. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem velük van a baj hanem a vénségekkel mint Biden, akik még abban nőttek fel h jajjdejó dolog a háború, lásd Vietnam, stb. Nem véletlenül most is Amerika mozgatja a szálakat
2022. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
4# Nem, pont hogy azokat szólom le akik 1 év sorkatonaság után a mai fiataloknak is akarják, azon az alapon hogyha neki is szenvednie kellett akkor nekünk is. De a kedvencem amikor 60 feletti nő írja, aki életében nem volt sorkatona.
2022. jan. 27. 09:47
 7/33 anonim ***** válasza:
12%

Én imádnám, ha háború lehetne, mert nagyon szeretnék öldökölni, valójában tökmindegy, hogy oroszokat, vagy ukránokat, vagy amerikaiakat és bevállalnám azt is készsgesen, hogy engem is kinyírhatnak.

Verekedni is mindig szerettem és elviseltem a monoklikat, az erőszak príma dolog, bárcsak lenne sorkatonaság, rettentően sajnálom, hogy beszüntették a gyáva idióták. Ölni menden ember szeret.

Rá, rá, rá, huj, huj hajrá!

2022. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
7# Túl sok volt a videójáték?:)
2022. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 még csak gyerek, ne bántsd.
2022. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
5%

Tévedsz, mert utálom a lövöldözős játékokat, azok olyan semmik, elveszik a dolgok ízét.

Mindig teljesen megértettem azokat a milliókat, akik az első világháborúba boldogan vonultak, alig várták már, hogy lőhessenek, ilyenek a férfiak, ilyen az ember, meg vannak a gyáva hitvány férgek, akik mindig csak meghunyászkodtak, soha nem mertek volna bárkinek a pofájába vágni ököllel, vagy bajonettet döfni a hasába, de erre jó a sorkatonaság, a nyúlbélákból is kihozza a harcos szellemet.

2022. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!