Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi az orosz...

Szerintetek mi az orosz hadsereg stratégiai terve Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Légierő és légvédelmi és az ukrán flottát állítólag már megsemmisítették hajnalban.

És 3 irányból nyomulnak be

De csak donbaszt veszik vissza vagy körbe veszik a nagyobb ukrán városokat

Vagy totálisan mindent elfoglalnak majd szerintetek?



2022. febr. 24. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már úgy látom totál lesz.
2022. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha másutt nem, a youtubon találsz komoly elemzéseket arról, hogy miképp szállnák meg a SZABAD ÉS FÜGGETLEN Uktrajnát ezek a rohadék orosz patkányok.

Természetesen azt mindenki tudta, hogy a légicsapás és az intenzív rakétázás az első lépés.

Persze utána oda is kell menniük az oroszoknak. És ebbe sokan bele fognak pusztulni. Orosz részről mindenképp.

2022. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kelet Ukrajna felől Fehéroroszország felől és a krim felől támadnak elvileg .


Ukránokban érzem a harci kedvet ahogy nyilván oroszokban is

Több generáció óta csak kisebb konfliktusban vagy gerilla harcban volt részük de az orosz hadsereg inkább a nagy nyílt háborúra való.

2022. febr. 24. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor sem írnám meg az orosz hadsereg stratégiai, vagy taktikai tervét, ha én lennék annak a seregnek főparancsnoka.


Nem én vagyok és találgatni nem szeretek.

2022. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ukranoknak szerintem a nagyobb városokban lehet esélyük sok panceltorovel és Aknaval Harkov és Kijev talán egy jodarabig védhető

Nyugat Ukrajnába meg talán nem jönnek


Azért a nyugaton is rendesen megfenyegete Putyin hogy ha bármi módon be mernek avatkozni akkor "olyan következményei lesznek mint a történelemben sose"

Ez a hidrogén bombákra utal szerintem.

De pl a fegyver küldés meg belépés szerintetek vagy már az se?

2022. febr. 24. 08:58
 6/8 A kérdező kommentje:
"Belefer
2022. febr. 24. 08:59
 7/8 A kérdező kommentje:

Elvileg egy légi deszant művelet van kyev mellet közben közeledik feléjük Fehéroroszország felől egy páncélos csapat


Plusz a krimbol szépen elfoglaljak dél Ukrajnát itt kicsi az ellenállás

És gyorsan nyomulnak.


+ harkovig eljutott egy belgorodbol induló csoport valószínű csak korbezarjak a várost mer túlságosan nagy


+ a szakadár seregek is támadnak de ott meg kicsi az előrehaladás

2022. febr. 24. 16:08
 8/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom ennyiből ki e lehet találni mi a cél?

És a haditerv?

2022. febr. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!