Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ugye mi megússzuk a háborút?

Ugye mi megússzuk a háborút?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 00:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó,cikket mert ez kamu hír..
2022. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
#20 Egy cikket erről esetleg belinkelsz?
2022. febr. 25. 21:01
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20-as, ez egyáltalán nem friss hír, már decemberben kijelentette putyin, hogy tegyék ezt a NATO tagállamok, mert veszélyesztetve érzi az országát a romániába és lengyelországba telepített rakéta elhárító rendszerektől.


Ettől függetlenül ez nem jelenti azt, hogy Ororszország megtámadná bármelyik keletebbre lévő NATO tagállamot, szóval ne keltsünk pánikot feleslegesen.

Remélhetőleg hamar vége lesz az Ukrán helyzetnek, és megindulhat a regenerálódás, Ukrajna meg le fog tenni arról a céljáról, hogy bármikor is csatlakozzon a NATO-hoz (hisz leginkább ennek felvetülése indította meg az orosz ukrán konfliktust)

2022. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, linkelni nem tudok valamiért de a portfolion megtaláljátok. A percről percre frissülő hírek között van.


#23 Igen, egyébként igazad van. Valóban már decemberben volt erről szó, most ami még hozzávetődött az az, hogy hajlandó ezt erőszakos úton is megoldani.


De az oda van írva a cikk végén, hogy jelenleg nincs realitása egy orosz-magyar háborúnak.


Saját vélemény:

Most aminek realitása van szerintem, hogy elfoglalja egész Ukrajnát és utána vagy bábállamot csinál amin keresztül Magyarországot és a környező országokat befolyása alatt tudja Putyin tartani, vagy valóban Oroszországgal leszünk szomszédosok. Bár mindkét esetben elmondható lesz ez, de a rosszabb forgatókönyv az, hogy hivatalosan is.

2022. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
43%
Én már azt sem gondoltam, hogy ténylegesen megtámadja Ukrajnát. Ezek után nem hinném, hogy visszatartaná, hogy NATO tagok vagyunk vagy sem. Oroszbarát politika, egyszerű eset lenne Oroszországnak Magyarország.
2022. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

[link]

#20 Erre gondol sztem.

2022. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
64%
#26 Igen arra.
2022. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

20-as nettó ez baromság.

Mi már Nato tagok vagyunk,úgyhogy minket nem nem támadhat meg Putin,..,de ha mégis megteszi ..de akkor meg már úgyis mindegy lesz a világnak...


Jelenleg sokkal jobban aggódok az ukrán határon átszökő dezertőröktől(főleg a mocskosabb nacionalista típustól,tiszteletem a tényleges menekülteknek) és akiknél lehet hogy ott van 1 ak-47-es,és ők esetleg istent játszva a fegyverrel,elkezdenek majd itt balhézni.

2022. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!